לייעוץ חינם 24/7: 03-9477729

משכנתאות

לוקחים משכנתא? בררו קודם אילו זכויות מגיעות לכם

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  לוקחים משכנתא? בררו קודם אילו זכויות מגיעות לכם

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

  זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

  לבדיקת זכאותם למשכנתא לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  חושבים על משכנתא? מה עם הזכויות שלכם?

  אם החלטתם לקחת משכנתא, קודם כל נאחל לכם המון בהצלחה. אבל אם החלטתם לקחת משכנתא ולא ביררתם אילו זכויות מגיעות לכם קודם, אנחנו יכולים להגיד לכם שאתם עושים טעות כי ייתכן ומגיעות לכם הטבות שאתם אפילו לא מודעים להן. המצב שלכם כיום יכול לסייע לכם בקבלת משכנתא ועם הבדיקה הנכונה אתם יכולים ליצור את המשכנתא המדויקת ביותר.

  אילו זכויות קיימות למבקשי המשכנתאות השונות?

  בהתאם למקום מגוריכם שעבורו אתם מבקשים משכנתא, ייתכן ומגיע לכם סיוע ממשרד הבינוי והשיכון. ישנם ישובים המוגדרים מועדפים זאת כדי לעודד התיישבות בהם ובכך ניתן סיוע בתשלום המשכנתא בעקבות ההחלטה לעבור ולשבת בהם.

  הסיוע מהמדינה עומד על נקודות זיכוי בהתאם למקום המגורים החדש ולמעשה מעביר מימון מיוחד בעבור כל מעבר של זוג צעיר לאותם ישובים. ישנן נקודות רבות שכל אחת עומדת על פרמטרים מסוימים בהם צריך לעמוד בכדי לקבל את הסיוע ועל כן התייעצות עם יועץ משכנתאות תהיה הדרך הפשוטה שלכם להבין היכן אתם עומדים בכל נושא נקודות הזיכוי.

  יועץ משכנתאות יוכל לעבור איתכם על כל הנקודות החשובות טרום נטילת המשכנתא, בהתאם למצב חשבונות הבנק שלכם, בהתאם למקום בו בחרתם לגור בעתיד ובהתאם ליכולות ההחזר שלכם. במידה ואתם עומדים בכל הפרמטרים של רשות הבינוי והשיכון, תוכלו לקבל את הסיוע האמור במקום ללכת בקו ישר של עולם המשכנתאות.

  היכולת שלכם לחסוך כסף בעזרת בדיקת זכאות יכולה לשנות את חייכם ואת ההתמודדות שלכם מול ההחזרים ובעיקר את הסיכוי שלכם להמשיך לחיות בצורה טובה בבית החדש שלכם.

  בעזרת התייעצות לא רק שאתם יכולים לגלות פתאום שאתם זכאים לסיוע, אתם באמת יכולים לקבל אותו ולחסוך לעצמכם עשרות אלפי שקלים. אם קראתם על משכנתאות והבנתם איך הכל עובד, אין זה אומר שאתם מכירים בכל העובדות. לכן, אדם שמכיר את עולם המשכנתאות, יודע כיצד הדברים נראים ויודע לזהות את הזכויות שלכם, הוא האדם שאתם רוצים להתייעץ איתו ברגע האמת.

  עולם המשכנתאות סבוך ומפותל ומאוד קשה להרכיב את התמהיל הנכון שיהיה אידאלי למידותיכם. לכן תרצו שתהיה לכם יד מלווה ומורה, שתראה בצורה אובייקטיבית מהי הדרך הנכונה לבחירה ותכווין אתכם נכונה בהתאם ליכולות שלכם. אתם לא רוצים לגלות אחרי שנים רבות שהייתם זכאים וכעת אין לכם מה לעשות.

  לסיכום,
  גם אם אתם לא מרגישים את הצורך בהתייעצות, עשו טובה לעצמכם ונהלו אפילו שיחת ייעוץ עם יועץ משכנתאות, שיוכל לתת לכם הסבר קצר על הזכויות המגיעות לכם באשר למשכנתא שלכם והאם אתם צועדים במסלול נכון או שאתם צריכים לשנות כיוון ומיד.

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   אנא השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה