לייעוץ חינם 24/7: 03-9477729

משכנתאות

משכנתא לידועים בציבור – האם ניתן?

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  משכנתא לידועים בציבור – האם ניתן?

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

  זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

  לבדיקת זכאותם למשכנתא לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  ידועים בציבור? אל תתביישו! התייעצו איתנו על משכנתא עוד היום!

  קודם כל, כן. משכנתא לידועים בציבור היא דבר קיים ושכיח ואינה מהווה חסם כלשהו בעת בקשת האשראי.

  עם חלוף השנים וההבנה כי קיימים זוגות רבים אשר מוכרים כידועים בציבור וכי אינם מוכנים להירשם במרשם האוכלוסין כנשואים, הבינו הבנקים שאין שוני מהותי ב"הגדרה" שכן, יש להסתכל על יתר הפרמטרים המהווים מרכיב ניכר יותר כדוגמת ההכנסה לתא המשפחתי.

  על כן, גם ידועים בציבור יכולים לקבל משכנתא.

  ידועים בציבור, לעיתים פונים לעזרתו של עורך הדין שיסדיר את הכרתם כידועים בציבור ויערוך הסכם ממון, בטח בעסקאות שבהן הנכס נרשם על שם אחד מבני הזוג.

  תהליכי הגשת בקשת המשכנתא אינם שונים מהותית בין נשואים לבין ידועים בציבור, וכידוע, הליך קבלת המשכנתא רווי בירוקרטיה ומצריך מכם השקעה של זמן וידע רב על מנת להגיע למתווה הלוואה אופטימלי. על כן, ייעוץ משכנתאות יהיה לכם כלי עזר נהדר בכדי לצלוח את התהליך הזה בלי אי הבנות כלשהן שעשויות לצוץ.

  ייעוץ משכנתאות בא אך ורק לעזור לכם והוא ייעוץ חוץ בנקאי שהאינטרס שלו הוא לעזור לכם מול מוסדות הבנק. גם כאשר תוכרו כזוג ידוע בציבור, ייתכן ויהיה לכם קשה לדעת איזו משכנתא היא הנכונה בעבורכם וזהו המקום להתייעץ ולקבל את התמונה המלאה ביותר של החשבון הפרטי שלכם והיכולות הפיננסיות שלכם כאשר מדובר בלקיחת המשכנתא והחזרתה באופן קבוע.

  העולם השתנה וכיום רבים מהזוגות הידועים בציבור יכולים לקחת משכנתא אך הם אינם יודעים זאת וחושבים שהדרך לכך היא חסומה. גם אם אינכם בטוחים בצעדים שלכם, יוכל יועץ למשכנתאות לכוון אתכם למסלול הנכון ולכוון אתכם לצעדים אותם אתם צריכים לעשות בכדי לקבל את המשכנתא המיטבית עבורכם.

  חשוב שתזכרו שגם אם אתם מרגישים לבד בתהליך הזה, אין זה נכון. זוגות רבים עברו את התהליך הזה ונתקלו באותם הקשיים שאתם עוברים עכשיו. אותם זוגות נמצאים כבר בתהליך ההחזרים החודשיים של המשכנתא שלהם לאחר שצלחו את כל הדרך עד לקבלת המשכנתא אותה הם בחרו.

  כאשר אתם מרגישים לבד, אתם חייבים לזכור שישנם יועצי משכנתא שנמצאים לא רחוק מכם ויכולים להושיט אליכם יד ולתת לכם את כל המידע שאתם צריכים כדי להגיע אל היעד שלכם ללא קשיים נוספים. האמונה שלכם לא צריכה להיות קשורה למשכנתא שלכם ועל כן, ידועים בציבור שווי ערך לקבלת משכנתא בדיוק כמו זוגות נשואים רבים.

  לסיכום,

  אתם בסך הכל ידועים בציבור, הוכיחו זאת וצאו לדרך עם המשכנתא שלכם.

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   אנא השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה