לייעוץ חינם 24/7: 03-9477729

משכנתאות

מימון חוץ בנקאי לנדל"ן

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  מימון חוץ בנקאי לנדל"ן

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

  זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

  לבדיקת זכאותם למשכנתא לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  אתם רוצים להתחיל פרק חדש בחיים שלכם, בין אם לסגור התחייבויות או לחפש את הנכס המושלם לכם ולרכוש אותו. במידה ואין לכם את כל הסכום בבנק, מונח ומחכה שתשתמשו בו, הרי שתצטרכו להתחיל לחשוב על משכנתא בעבור תשלום על הנכס. אם כבר ניגשתם לבנק וקיבלתם ממנו תשובה שלילית, אין זה אומר שאתם לא יכולים לקבל את ההלוואה שלכם במקום אחר.

  מימון חוץ בנקאי לנדל"ן, מה זה אומר?

  מימון חוץ בנקאי הוא בעצם שם אחר למשכנתא הנלקחת דרך גורם שהוא לא בנק למשכנתאות. חברות הביטוח השונות מציעות משכנתאות וכמו כן גם חברות אשראי. מדובר בחברות פרטיות שיכולות להציב תנאים משלהן בעבור נתינת ההלוואות וקצב החזרתן וכמו כן גם על הריביות.

  גם אם הבנק אמר לכם לא, מימון חוץ בנקאי עבור הנדל"ן בו אתם מתעניינים הוא אפשרי לחלוטין ובדומה למשכנתא, אתם צריכים לדעת כיצד לנהל את ההלוואה נכון.

  קחו בחשבון שכיוון שמדובר בחברות פרטיות, הן לא חייבות לעמוד באותן ריביות ואחוזים של הבנקים הקיימים בארץ ועל כן הן נראות יותר מזמינות לבקש מהן הלוואה. יחד עם זאת, מאותה הסיבה בדיוק הן יכולות לגבות מכם יותר על פחות. לכן, במעמד הבחינה שלכם את ההלוואה, עליכם לשים את ההצעות על כף המאזניים ולראות מהי הדרך הנכונה ביותר עבורכם.

  המושג נדל"ן הוא מושג רחב וכאשר הדבר מגיע להלוואות אין זה אומר שמדובר רק על הלוואה בעבור רכישת דירה. גם אם אתם רוצים לשפץ נכס קיים, או להרים נכס מאפס עדיין תהיו צריכים סכום כסף גדול מאוד שברוב המקרים מצריך בקשת הלוואה גדולה או חתימה על משכנתא.

  למימון חוץ בנקאי יש כמה אפשרויות מהן אתם יכולים לבחור כמו לדוגמא האפשרות להשלים את רכישת הנכס לאחר שנתקלתם בסירוב מהבנק סגלל בעיות אשראי שהיו או בגלל טיב הבטוחה.

  אם אתם מתלבטים ואינכם יודעים מהי הדרך העדיפה, ייעוץ משכנתאות פרטני יכול לסייע לכם להבין מה המצב הפיננסי שלכם, מה עליכם לעשות בכדי להשיג את ההלוואה ואיזו הלוואה תהיה המתאימה ביותר לכם, בהתאם לסוג הנכס, גובה ההלוואה וגובה ההחזר אותו תוכלו לספוג למשך השנים הבאות. יועץ משכנתאות בא עם ידע מקדים על עולם המשכנתאות וההלוואות והתייעצות איתו יכולה לחסוך לכם המון כסף בטווח הארווך.

  לסיכום,

  מימון חוץ בנקאי לנדל"ן הוא האפשרות שלכם להצליח להגשים את החלום, לסגור התחייבויות ולהתחיל מדף לבן או לחילופין להקים נכס שיהיה הבית שלכם מבלי לפחד לקבל סירוב מהבנק או בלי מחסור בהון עצמי. כל שאתם צריכים לעשות זה לברר על מימון חוץ בנקאי ולהבין שזו גם דרך אפשרית.

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   אנא השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה