לייעוץ חינם 24/7: 03-9477729

תמהיל משכנתא מומלץ

משכנתאות

צריכים הלוואת גישור? אלו השלבים שאתם צריכים לעבור כדי לקבל אותה

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  צריכים הלוואת גישור? אלו השלבים שאתם צריכים לעבור כדי לקבל אותה

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

  זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

  לבדיקת זכאותם למשכנתא לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  הלוואת גישור - כל מה שכדאי לדעת בנושא!

  זקוקים לסכום כסף משמעותי? צפויים לקבל ירושה או למכור נכס? ייתכן כי הלוואת גישור מהווה את הפתרון המושלם ביותר עבורכם. 

  אנו בחברת תשואות פיננסים נשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי קבלת הלוואת גישור. אנו מתמחים בייעוץ משכנתאות, היועצים מנוסים ומקצועיים,  אשר כיהנו בעבר בתפקידי מפתח בבנקים השונים בתחום האשראי והמשכנתאות. בזכות הוותק והניסיון שלנו בתחום, בשילוב עם יועצים ברמה הגבוהה ביותר, נוכל להתחייב לכם לריביות הנמוכות ביותר בשוק ולהתאמה אידיאלית של העסקה לצרכים וליכולות הפיננסיים שלכם.

  מה זה הלוואת גישור ולמי זה יכול להתאים?

  הלוואת גישור ידועה גם בכינוי הלוואת בלון או גרייס. מדובר למעשה על משכנתא בגישור, המאפשרת ללווה להחזיר בכל חודש רק את תשלומי ריבית המשכנתא, דבר המאפשר תקופה מסוימת שבה אין שום צורך לעמוד בתשלומי משכנתא גבוהים. אך יש לזכור כי בסיום התקופה יהיה צורך להחזיר את כל סכום הקרן בבת אחת, דבר שמצריך את האמצעים הפיננסיים המתאימים לכך. יש לזכור כי אין מדובר כאן על הלוואה רגילה, לכן היא אינה מתאימה לכל אחד. מדובר על הלוואה היכולה להתאים למי שיודע כי הוא עומד לקבל סכום כסף משמעותי, כתוצאה מירושה, מכירת נכס וכדומה. לא מומלץ לקחת את ההלוואה במצבים אחרים, מאחר ולא לכולם יש את הסכום הדרוש לפירעון ההלוואה בסיום התקופה. רוב האנשים יבחרו לקחת הלוואת גישור במקרים של שיפור דיור, כאשר ישנו רצון לרכוש נכס לפני מכירת הנכס הישן. במקרים אלו, הלוואת גישור יכולה לספק את מרווח הנשימה הנחוץ, עד למכירת הדירה הישנה.

  צריכים הלוואת גישור? אלו השלבים שאתם צריכים לעבור כדי לקבל אותה

  כיצד ניתן לקבל הלוואת גישור?

  הלוואת גישור נועדה לגשר על פער בתזרים המזומנים, מאחר והיא מאפשרת לבצע עסקאות, מתוך הידיעה כי סכום כסף משמעותי אמור להיכנס לחשבונכם בהמשך הדרך. הדבר נכון כמובן לא רק למקרים של מכירת נכס, אלא גם לתוכנית חיסכון שאמורה להיפתח, קרן השתלמות ועוד. אך יש לזכור כי רוב הבנקים אינם ממהרים לאשר הלוואת גישור, מאחר ומדובר על פוטנציאל סיכון גבוה מהלוואה רגילה. לכן על מנת לקבל את הלוואת הגישור, יש צורך לספק ערבונות מוצקים. רוב הבנקים דורשים נכס בבעלותכם ודירוג אשראי גבוה, לצורך אישור הלוואת הגישור. מומלץ להיעזר בשירותיו של יועץ משכנתאות מקצועי ומנוסה, על מנת לבחור את מסלול ההחזר האידיאלי ביותר עבורכם ואת תמהיל המשכנתא המשתלם ביותר. 

  אנו בחברת תשואות פיננסים נשמח לסייע לכם לקבל הלוואת גישור, בזכות הוותק והניסיון שלנו במערכת הבנקאית. היועצים שלנו יסייעו לכם לקבל את ההלוואה בריבית הנמוכה ביותר ובתנאים המשתלמים ביותר עבורכם. למידע נוסף ולתיאום תור לייעוץ מקצועי, צרו קשר עוד היום!

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   אנא השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה