לקבלת ייעוץ חינם 24/7 חייגו: 03-9477729

התחילו עכשיו

התקשרו 03-9477729

או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

אנו מכבדים את הפרטיות שלך

משכנתאות

שיטות החזר משכנתא

הלוואה כנגד שיעבוד נכס

תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

לבדיקת זכאותכם למשכנתא לחצו כאן
או חייגו עכשיו 03-9477729

השאיפה של כל זוג או משפחה צעירה היא להשתחרר מהעול של שכירויות והתרוצצויות בין דירות שונות בכל שנה, ולהצליח לרכוש בית שיהיה המקום הקבוע והבטוח עבורם כדי לגדל את המשפחה. מכיוון ששוק הנדל"ן בארץ הולך ומתעצם, כך גם בכל הנוגע למחירי השכירות באזורים שונים בארץ. התשלום החודשי עבור השכירות כביכול "מתבזבז" עבור המשפחה הצעירה, וכך בכל חודש אלפי שקלים מנותבים עבור דירה שהיא לא שלהם בסופו של דבר.

זוהי הסיבה שאנשים רבים מחליטים לעשות את המאמץ הנדרש, ומתחילים לברר על אפשרויות רכישה של נכס נדל"ן שיהיה שלהם. מכיוון שלרוב האנשים אין סכומי כסף כל כך גדולים ונזילים, הם נאלצים לפנות אל הבנק לצורך לקיחת משכנתא לקניית הנכס שהם רוצים. משום שמדובר בסכום כסף גדול של מאות אלפי שקלים ואף יותר, קיימים מסלולים קבועים ומשתנים של החזר המשכנתא עד סוף התקופה.

שיטת שפיצר

שיטת שפיצר היא השיטה הנפוצה ביותר של החזר המשכנתא עבור אנשים רבים. באמצעות שיטת החזר זו, הלווים נהנים מהחזרי משכנתא דומים יחסית במהלך חיי המשכנתא. הסכום של ההחזר החודשי עבור המשכנתא אינו משתנה, אך רכיבי הקרן עולים בהתאם ככל שהזמן חולף מרגע לקיחת המשכנתא.

שיטת החזר זו מצוינת עבור משפחות צעירות שצפויות שלא יכולות להתמודד עם החזר גבוה בתחילת המשכנתא בגלל ריבוי ההתחייבויות והקושי שבניהול משפחה בתחילת דרכה.

שיטות החזר משכנתא

שיטת קרן שווה

שיטה זו של החזרי משכנתא היא שיטה מעט הפוכה משיטת שפיצר שהוזכרה קודם. מדובר על תשלומי החזרי משכנתא קבועים של קרן ההלוואה ובכל עת גובה הריבית הולך ופוחת, כך שבמהלך תקופת ההחזרים התשלום על מרכיב הריבית של ההלוואה הולך וקטן וכך גם ההחזר החודשי.

אם עניין שינויי המדד והריביות בטווח אותה תקופה לא נלקח בחשבון, מדובר על תשלומים חודשיים עבור החזר ההלוואה שמתחילים בסכומים גבוהים, אך במשך השנים הולכים ופוחתים.

שיטת בולט – בלון

שיטת הבולט ידועה גם כשיטת הבלון. שיטת החזר זו מעניקה ללווה הריבית את סכום המשכנתא המבוקש, וגם החזרים נמוכים יחסית אך עם דרישה לקבלת סכום המשכנתא בתקופת זמן קצרה במיוחד. שיטה זו אידאלית במיוחד עבור אנשים ומשפחות שמעוניינות לקבל באופן מידי סכום כסף גבוה לצורך השקעה, אך הם גם צפויים לקבל סכום כסף גדול בתקופת זמן קצרה – כך שההחזר הסופי של המשכנתא מתבצע בתקופת זמן קצרה של כמה שנים בלבד.

שיטות החזר משכנתא

איזה החזר משכנתא הוא הטוב ביותר

מכיוון שישנם כמה מסלולים שונים של החזרי משכנתא, אנשים רבים מתלבטים בין בחירת המסלול הטוב ביותר עבורם. מכיוון שמדובר בסכום כסף גדול במיוחד, זוהי החלטה מורכבת ואינה פשוטה כלל. לרוב מומלץ לבחור את שיטת ההחזר המתאימה על פי גובה המשכורות וההכנסות הצפויות עבור המשפחה, כך שאם ידוע על סכום כסף גדול שצריך להגיע בתקופת זמן מסוימת – מומלץ לבחור את החזר המשכנתא על פי זה.

מדוע כדאי להתייעץ עם יועץ משכנתאות

בסופו של דבר חשוב לזכור כי משכנתא מורכבת מריביות ומסלולים מגוונים שעלולים לעיתים לגרום להחזרי משכנתא גבוהים במיוחד. כדי לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבור החזרי המשכנתא הכדאיים ביותר, מומלץ להיעזר בשירותיו של יועץ משכנתאות מקצועי.

תחום המימון והמשכנתא מורכב מאינספור נושאים ותחומים מורכבים, כך שיועץ המשכנתאות הינו מומחה בתחום ההלוואות והחזרים לבנקים ויידע כיצד להתאים עבורכם את מסלול ההחזר המיטבי והמשתלם ביותר במהלך רכישת נכס.

התחילו עכשיו

התקשרו 03-9477729

או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

אנו מכבדים את הפרטיות שלך

התחילו עכשיו

התקשרו 03-9477729

או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

אנו מכבדים את הפרטיות שלך

"עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום."
לוגו ביקורות גוגל
מריאטה ליפקוביץ

שיתופי פעולה

מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

אנו מכבדים את הפרטיות שלך

Call Now Button