לייעוץ חינם 24/7: 03-9477729

משכנתא למוגבלים בבנק

משכנתאות

משכנתא למוגבלים בבנק

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  משכנתא למוגבלים בבנק

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

  זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

  לבדיקת זכאותם למשכנתא לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  מוגבלים בבנק? יש לכם כן מאיתנו!

  ישנן סיבות רבות להיות מוגבלים בבנק. אין זה אומר שהחיים לא ממשיכים או אפילו מעוניינים בפרק חדש. לקיחת משכנתא היא אחת האפשרויות לפתיחת פרק חדש בחיים ואם היתה הגבלה בבנק הדבר הופך קצת יותר קשה למימוש. אנחנו פה להגיד שגם אם הייתם מוגבלים בבנק, אין זה אומר שאתם לא יכולים לקבל את המשכנתא שמגיעה לכם, עבורכם. 

  משכנתא למוגבלים בבבנק– יש חיה כזאת

  גם אם הבנק מסרב לתת לכם את המשכנתא מכיוון שאין לו את האמון המספק בכם, ישנן דרכים אחרות לקבלת ההלוואה הזו וזאת מכיוון שמדובר בהלוואה, אחרי הכל. 

  דרך נפוצה מאוד ללקיחת משכנתא היא משכנתא חוץ בנקאית. משכנתא המתקבלת על ידי מוסדות פיננסים שהם לא הבנק כמו חברות ביטוח, אשראי ועוד. העניין שעומד מאחורי לקיחת משכנתא חוץ בנקאית הוא עניין הריביות שמן הסתם יהיה גבוה יותר מאשר הייתם לוקחים משכנתא מהבנק, אך זהו מחיר שניתן לשאת. 

  העובדה שהבנק סירב לכם למשכנתא לא גוזרת אף גזרה והמזל הגדול הוא שאתם חיים בתקופה שמאפשרת לכם להיעזר גם בחברות פיננסיות אחרות. משכנתא חוץ בנקאית יכולה לעזור לכם לא רק מול הוצאה לפועל אלא בכלל לסדר מה שאתם צריכים מול הבנק ואף לכסות משכנתא קיימת, אם קיימת אחת כזאת. 

  בכדי לקבל את המשכנתא החוץ בנקאית, יהיה עליכם לעשות זאת בקווים מסוימים שכדאי לכם להכיר בטרם אתם נכנסים לתהליך. בשביל להכיר מקרוב את התהליך, ייעוץ פיננסי הן צמד המילים הנכונות עבורכם כרגע. לא רק שייעוץ משכנתאות חוץ בנקאי יכול להסביר לכם טוב יותר מה קורה בעולם המשכנתאות הבנקאי והחוץ בנקאי, ייעוץ כזה יכול לתת לכם, בסופו של דבר, גם את בקשת המשכנתא שלכם. 

  קיימות חברות לייעוץ משכנתאות אשר מביאות עימם גם תמהילי משכנתאות משלהן, הסדרי ריביות והחזרים וכל זה מתנהל מחוץ לכותלי הבנקים השונים בארץ. בעזרת משכנתא חוץ בנקאית אתם יכולים להסדיר את כל החובות שלכם, לנקות את עצמכם ולהסתכל קדימה אל החיים החדשים שאתם בונים בזה הרגע. 

  בנוסף, יועצי משכנתאות חוץ בנקאיים עובדים עבורכם ולא בשביל הבנק ועל כן האינטרס שלכם הוא זה העמוד לנגד עיניהם. לכן יהיה חכם לפנות ליועץ משכנתאות חוץ בנקאי אם אתם רוצים לקבל את מה שמגיע לכם, גם אם אמרו לכם קודם לא. הסירוב של הבנק רק יעניק ליועץ הפיננסי את ה'דרייב' למצוא לכם את העסקה הטובה ביותר ויוביל אתכם את כל הדרך עד להשגת ההלוואה הנכספת.

  משכנתא למוגבלים בבנק

  לסיכום,

  העובדה שאתם מוגבלים בבנק לא צריכה למנוע מכם להתחיל את החיים מחדש ובדיוק בשביל זה קיימות משכנתאות חוץ בנקאיות. זכרו, סירוב בבנק הוא אינו סירוב כולל. אתם בהחלט יכולים להשיג את מה שאתם רוצים.

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   אנא השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה