לייעוץ חינם 24/7: 03-9477729

תמהיל משכנתא מומלץ

משכנתאות

משכנתא למשפרי דיור

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  משכנתא למשפרי דיור

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

  זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

  לבדיקת זכאותם למשכנתא לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  לא יודעים אם אתם יכולים לקחת משכנתא? שאלו אותנו!

  אמנם אנחנו מכירים את המושג משכנתא, אך עד שלא נצטרך אותה, או הלוואה גדולה מאוד, לא באמת נדע איזה סוג משכנתא צריך, מה סדר הגודל שלה והאם ניתן לקחת בכלל משכנתא על משכנתא קיימת. ישנן שאלות רבות בהקשר המשכנתא אך אם אתם נכנסים בקטגוריה של משפרי דיור, אתם צריכים לדעת שיש משכנתא שמתאימה בדיוק בשבילכם.

   

  מה זה אומר משפרי דיור?

  משפרי דיור הם אנשים אשר קיים בבעלותם נכס והם מעוניינים למכור אותו ולרכוש נכס משופר. במרבית המקרים קיימת משכנתא על הנכס הקיים. למעשה, מדובר באנשים שמחפשים לשפר את תנאי המחייה שלהם. אך אם כבר לקחתם לפני שנים משכנתא ועדיין משלמים על הנכס הקיים, הרי שדבר כזה עשוי להיראות לכם כמכשול בדרך ואף למנוע מכם לצעוד אל חיים טובים יותר.

  אל תירתעו!

  העובדה שיש לכם משכנתא לא אמורה למנוע מכם לעבור לנכס חדש. גם אם זה אומר לשלם משכנתא למשך זמן ארוך יותר. אחרי הכל, אתם מוכנים לשלם אך צריכים פשוט לדעת איך. ישנם מס' שאלות שצריך לתת עליהן את הדעת כדוגמת האם לסלק את המשכנתא הקיימת בעת המכירה ולקחת משכנתא חדשה לחלוטין? אולי לגרור את המשכנתא לנכס החדש או לפיקדון זמני ולבקש תוספת אשראי?

  בשביל לשפר דיור, צריכים להיות ערוכים מכל ההיבטים

  הערכת מצב על חשבון הבנק, התשלומים הקבועים ובמה תעמדו בהמשך הדרך היא חיונית עבור צליחת פעולה זו. על כן, התייעצות עם יועצי משכנתאות המגיעים מעולם המשכנתאות ומהמערכת הבנקאית בעברם אשר ידעו לכוון אתכם נכונה לפי מצבכם האישי והכלכלי, יכולה להיות התייעצות ששווה הרבה מאוד כסף.

  יועצי משכנתאות יוכלו לעזור לכם להחליט באיזו דרך ללכת עבור קבלת ההלוואה שלכם ובשביל לעמוד בה. ייתכן שכל מה שתצטרכו זה מימון דל יחסית, שזהו בעצם ההפרש מתשלום המשכנתא העכשווי ולתשלום המשכנתא למשפרי דיור, זאת בהנחה ואתם מוכרים את הנכס הראשון.

  תוכלו לקבל הצעות כמו דחיית המשכנתא עליה תהיו חייבים לקבל אישור ומבלי לדעת כיצד לעשות זאת, ייתכן ותתקלו בבעיות אינספור. גם מחזור המשכנתא הוא אפשרי וגם על פעולה זו תרצו להתייעץ ולוודא שאתם מגיעים מוכנים אל הבנק שלכם.

  האפשרות להאריך את המשכנתא לעוד מספר שנים ולאפשר עליית מקפצה בדיור היא אפשרות שלא הייתה קיימת ואיזה מזל שהומצאה. מאחר והמשכנתא יכולה להיגרר גם ל-30 שנים, זה רק מובן שישנם אנשים שירצו לעבור הלאה מן הנכס ולשדרג את החיים. הדבר הזה יכול להיעצר בגלל התשלומים החודשיים וכמובן המיסים הקיימים למי שיש יותר מנכס אחד.

  גם אם עוד לא מכרתם את הנכס הראשון וכבר מעוניינים להיכנס לנכס השני, תוכלו להיעזר בדחיית תשלומי המיסים השונים הקיימים לנכס על ידי הוכחה כי אתם אכן מוכרים אותו.

  לסיכום,

  אם החלום שלכם כרגע הוא לשפר לעצמכם את החיים, אל תעצרו בגלל המשכנתא הקיימת שלכם. דעו כי תמיד יש פיתרון ותמיד יש מי שמוכן לעזור לכם להשיג משכנתא למשפרי דיור, שהרי זה כל מה שאתם צריכים כרגע.

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   אנא השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה