לייעוץ חינם 24/7: 03-9477729

תמהיל משכנתא מומלץ

משכנתאות

תחנת יציאה ממשכנתא – יש דבר כזה?

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  תחנת יציאה ממשכנתא – יש דבר כזה?

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

  זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

  לבדיקת זכאותם למשכנתא לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  רוצים לצאת מהמשכנתא אבל לא יודעים איך? קראו והירגעו!

  במילה אחת כן. יש דבר כזה הנקרא תחנת יציאה ממשכנתא. בשביל להגיע אל תחנות היציאה האלו, צריך להכיר את המשכנתא, את התשלומים ובאיזה תמהיל משכנתא בחרתם. כמעט בכל משכנתא ניתן למצוא את תחנות היציאה האלה אך עדיף לתכנן אותן מבעוד מועד בכדי למנוע היתקלויות מיותרות עם הבנק.

  מהן תחנות היציאה ממשכנתא ואיך מגיעים אליהן?

  תחנות יציאה ממשכנתא הן למעשה תאריכים מסוימים ונקובים במהלך שנות תשלומי המשכנתא בהם אתם יכולים לשלם את הסכום הנותר ולצאת באותו הרגע מאותו הסכם ישן עם הבנק. היתרון הוא שאתם מסיימים עם התשלומים שכבר התרגלתם אליהם מרוב שהם שם. החיסרון הוא שסביר להניח שתצטרכו לשלם עמלת יציאה לבנק ככל ואינכם זכאים לתחנת יציאה.

  למה עמלת יציאה?

  אם אתם זוכרים, בתחילת דרככם במשכנתא הנוכחית ממנה אתם מבקשים לצאת, הסכמתם על תשלום ריבית מסוים לבנק. הרי זה לא שהבנק הסכים לתת לכם סתם כך כסף מבלי שתחזירו לו עם ריבית. כאשר אתם מבקשים לצאת לפני הזמן, הבנק יבין שהוא עלול להפסיד כסף.

  מרגע שאתם פורעים את חובכם לבנק, הבנק מסתכל על הריבית הממוצעת בעת העמדת המשכנתא לעומת הריבית הממוצעת בשוק בעת פירעון המשכנתא ובמידה ויבין שיכול למכור את כספכם לאחר בסכום נמוך משהתחייבתם לשלם, תיווצר עמלת פירעון מוקדם בגין ההפרש שנוצר.

  כדי להימנע מעמלות גדולות, או עמלות בכלל, יהיה עליכם לבחור בתמהיל משכנתא נכון שתואם את צרכיכם הנוכחיים והצפויים בעתיד.

  אם אתם לא מרגישים בטוחים דיו להתמקח עם הבנק, אם אתם מרגישים בעמדת נחיתות, כל שאתם צריכים לעשות זה לפנות לייעוץ משכנתאות, לשבת עם יועץ משכנתאות, שיפשט ויעזור לכם לראות את התמונה הגדולה, להבין מהן תחנות היציאה האידאליות שלכם בהתאם למשכנתא בה בחרתם ולהרכיב יחד איתכם את תמהיל המשכנתא שלכם, כך שתוכלו להמשיך לחיות חיים נורמליים לצד ההחזריים החודשיים.

  יועץ משכנתאות יוכל לתת לכם הסבר על מצבכם הכלכלי, להסביר לכם למה משכנתא אחת טובה יותר מאחרת ואיזו דרך חיים אתם צריכים לאמץ לעצמכם בכדי לעמוד בתשלומי המשכנתא החדשים שהולכים להתווסף לכם. כאשר מדובר בהלוואה בסדר גודל כזה, אתם רוצים להבטיח לעצמכם שאתם יכולים לעמוד בהחזרים החודשיים וכן להגיע אל תחנת היציאה המיועדת.

  גם כאשר הגעתם כבר אל תחנת היציאה, עשו עם עצמכם את החושבים והבדיקות הרלוונטיות, האם באמת כדאי לכם לפרוע את המשכנתא או שמא ריבית עתידה לרדת ואף להטיב איתכם.

  לסיכום,
  כן, יש דבר כזה תחנות יציאה. השאלה הנכונה היא האם להשתמש בהן ומתי.

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   אנא השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה