לייעוץ חינם 24/7: 03-9477729

משכנתאות

האם יש הבדל בין משכנתא לנכס מסחרי לבין משכנתא לנכס פרטי?

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  האם יש הבדל בין משכנתא לנכס מסחרי לבין משכנתא לנכס פרטי?

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

  זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

  לבדיקת זכאותם למשכנתא לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  עד כה יצא לכם להתמודד עם משכנתא לנכס פרטי. אתם יודעים איך זה נראה, על מה מתמקחים ואפילו מבינים קצת בריביות ובמסלולים. הפעם אתם רוצים לפתוח עסק מסחרי ובעבור זה צריכים לקחת משכנתא לנכס מסחרי. לפני שאתם רצים להוציא את כל הטפסים שלכם וממהרים אל הבנק, עליכם לדעת את ההבדלים בין משכנתא לנכס מסחרי לבין משכנתא לנכס פרטי.

  כמה שונות המשכנתאות של הנכסים המסחריים והנכסים הפרטיים?

  בראש ובראשונה, הן שונות במיקום לקיחתן. בזמן שחתימה על משכנתא לנכס פרטי נלקחת מבנקים למשכנתאות לרוב, אותם בנקים לא מעניקים משכנתא לנכס מסחרי ועל כן משכנתא לנכס מסחרי תילקח בד"כ מהמחלקות המסחריות.

  מאחר והמיסים הנלקחים על נכסים מסחריים הם שונים מהמיסים הנלקחים מנכסים פרטיים, כך כל תנאי עסקת המשכנתא יהיו שונים. בנקים למשכנתאות מגיעים עם הלקוחות שלהם לאחוז מסוים של השתתפות ולא עוברת אותו. במשכנתא לנכס מסחרי אין גבול להלוואה ועומדן הנכס לא מחייב את גודל השתתפות הבנק ברכישתו.

  אפשר להגיד שמאחר והמשכנתא אותה אתם לוקחים מהבנק עבור רכישת הנכס המסחרי שלכם אינה נעשית בבנק למשכנתאות ברוב המקרים, אזי אתם פשוט לוקחים הלוואה מאוד גדולה מהבנק. הלוואה גדולה מהבנק מפשטת את הדברים קצת וזונחת מעט את כל התסבוכת הקיימת עם כניסה לעולם המשכנתאות, שידוע כעולם מסובך למי שאינו בקיא בו.

  אולי משכנתא לנכס מסחרי באמת נראית יותר פשוטה אבל בפועל היא יכולה להיות הרבה יותר מורכבות לאור אופן רישום הנכס וטיב הלוואה. האפשרויות הן דלות משל משכנתא לנכס פרטי, מה שיכול לסייע לכם בהחלטה על דרך המשכנתא שלכם אך גם פה אתם יכולים לטעות ולקבל החלטה לא נכונה. לכן חשוב שתדעו על מה אתם חותמים הרבה לפני מועד החתימה.

  מה שדומה הן במשכנתא לנכס פרטי והן במשכנתא לנכס מסחרי היא העובדה הפשוטה שעבור שתיהן תרצו להתייעץ לפני שאתם פותחים בתהליך. אתם לא חייבים ללכת ליועץ שעובד בבנק שלכם ומייצג את אינטרס הבנק. אנו מציעים לבחור ביועץ משכנתאות פרטי. ייעוץ משכנתאות פרטי יכול להוות עבורכם יתרון משמעותי ככל שאתם מתקדמים עם תהליך לקיחת ההלוואה בכך שיחשוף בפניכם מידע שהבנקים לא ממהרים לתת.

  בלקיחת ייעוץ משכנתאות אתם מעניקים לעצמכם איש מקצוע שיוריד מכם את השפה המסובכת של הבנק, יסביר לכם בגובה העיניים את כל מה שאתם צריכים לדעת וידריך אתכם דרך כל מה שאתם צריכים להציג בכדי לקבל בהצלחה את ההלוואה עבור הנכס המסחרי שלכם.

  מה בשורה התחתונה שלנו

  יש הבדל משמעותי בין משכנתא לנכס פרטי לבין משכנתא לנכס מסחרי. ממש כמו בכל פן אחר אשר מתקיים בין הפרטי למסחרי, היחסיות היא שונה ועל כן יש להתייחס אליהן בצורה שונה. אם החזון שלכם חזק מספיק, אתם בהחלט יכולים לצאת לדרך עסקית מסחרית משלכם.

  איחוד הלוואות

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   אנא השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה