לייעוץ חינם 24/7: 03-9477729

תמהיל משכנתא מומלץ

משכנתאות

הריבית עולה – מה זה אומר לגבי המשכנתא שלכם?

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  הריבית עולה – מה זה אומר לגבי המשכנתא שלכם?

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

  זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

  לבדיקת זכאותם למשכנתא לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  הקשר בין עליית הריבית למשכנתא שלכם

  לא בטוחים כיצד עליית הריבית תשפיע על המשכנתא שלכם? זקוקים לסיוע מקצועי מיועץ משכנתאות שייצג את האינטרסים שלכם? 

  אנו בחברת תשואות פיננסים נשמח לספק לכם ייעוץ משכנתאות מקצועי ואמין, במטרה להבטיח לכם את המשכנתא האידיאלית ביותר עבורכם. כל היועצים שלנו יוצאי המערכת הבנקאית, דבר המעניק לנו יתרון משמעותי על פני חברות אחרות. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שנים בתחום ונשמח לספק לכם מהמיומנות, המקצועיות ורמת השירות הגבוהה שלנו. אנו מתחייבים לריבית הנמוכה ביותר בשוק ולהתאמה אידיאלית ביותר לצרכים וליכולות הפיננסיות שלכם.

  כיצד עליית הריבית משפיעה על המשכנתא שלכם?

  למעשה, עליית הריבית לא אמורה להשפיע באופן משמעותי על שוק המשכנתאות. עם זאת, רוב הבנקים נוטים להעלות את הריביות, מאחר והם משתמשים בהזדמנות, על מנת להגדיל את הרווחים שלהם. הרעש הציבורי סביב עליית הריבית מאפשרת לבנקים לתרץ את עליית הריביות ולהציע ריבית גבוהה מהרגיל, אך לאחר מספר שבועות הריביות צפויות לרדת בחזרה לרמת שוק תקין. ברוב הפעמים, עליית הריבית מסתכמת בתוספת של כעשרות שקלים בהחזר החודשי בהתבסס על משכנתא ממוצעת, לכן מדובר על עניין שאינו אמור לשמוט את הקרקע תחת רגליכם. יש לזכור כי כאשר מדובר על משכנתא קיימת, עליית הריבית היא לא המרכיב היחיד המשפיע על גובה ההחזר החודשי ויש פרמטרים נוספים כמו הצמדה למדד ותחנות עדכון ריבית במסלולים המשתנים בהחזר.

  יש לזכור כי עלייה קלה של כעשרות שקלים בהחזר החודשי אינה מאוד משמעותית גם לטווח הארוך, מאחר ורוב האנשים אינם מסיימים את המשכנתא שלהם במועד הצפוי, אלא בוחרים לפרוע את החוב מוקדם מהצפוי. בנוסף, בכדי להיות בהחזר חודשי נמוך כפי שהיה בעבר, חלק מהאנשים ירצו לפרוס את התשלומים לתקופה ארוכה יותר, בכדי שההפרש בשל עליית הריבית לא יורגש אך יש לקחת בחשבון שעלות המשכנתא הכוללת תעלה בצורה ניכרת וחשוב לתכנן זאת בקפידה.

  הריבית עולה - מה זה אומר לגבי המשכנתא שלכם

  הריבית עולה וההשפעה שלה על המשכנתא שלכם

  הדרך היעילה והנבונה ביותר להבין את ההשפעה של עליית הריבית על המשכנתא שלכם, היא באמצעות קבלת ייעוץ מקצועי מיועץ המשכנתאות שלכם. יש לזכור כי יועץ המשכנתאות בקיא בתחום ומכיר אותו לעומק, לכן הוא יוכל להסביר לכם בצורה הפשוטה והמדויקת ביותר, לגבי רמת ההשפעה של עליית הריבית על ההחזר החודשי שלכם. הדבר נכון הן עבור משכנתאות קיימות והן עבור משכנתאות חדשות. מומלץ לבחור לעבוד עם חברה מקצועית ואמינה, בעלת וותק וניסיון של שנים בתחום. זוהי הדרך היחידה להבטיח לעצמכם את העסקה המשתלמת ביותר, המתאימה באופן מושלם לצרכים וליכולות הפיננסיות שלכם.

  אנו בחברת תשואות פיננסים נשמח לספק לכם ייעוץ מקצועי ומקיף לגבי הריבית העולה וההשפעה שלה על תחום המשכנתאות. יועץ מנוסה ומיומן יוכל לערוך עבורכם את ההשוואות השונות, במטרה להמחיש את השפעת עליית הריבית על ההחזר החודשי שלכם לאורך תקופות שונות. נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ובכל בעיה ולסייע לכם בקבלת העסקה המשתלמת ביותר עבורכם, תוך כדי התחייבות לריביות הנמוכות ביותר בשוק. למידע נוסף ולתיאום תור לייעוץ, צרו קשר.

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   אנא השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה