לייעוץ חינם 24/7: 03-9477729

משכנתאות

הלוואה לשיפוץ

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  הלוואה לשיפוץ

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

  זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

  לבדיקת זכאותם למשכנתא לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  כיצד לוקחים נכון הלוואה לשיפוץ?

  בתים, עסקים, נכסים מניבים ועוד, נדרשים לשיפוץ מעת לעת וזאת בכדי להשיג מטרות שונות ולכך תג מחיר המתחיל מאלפי שקלים וצפונה. לכן, רבים מאתנו נוטים לדחות את השיפוץ ככל שניתן, עד לרגע שבו כבר אין ברירה וחייבים לעשות מעשה.

  בשעה טובה החלטתם לשפץ ואתם יוצאים לדרך עם תכנית מוסכמת לגבי כל מה שנחוץ ובה פרוט מלא של צרכים ועלויות. חשוב לדעת שגם אם לא חסכתם די והותר לשיפוץ, אין טעם לקצץ ופשוט לוקחים הלוואה שתסגור את הסיפור באופן מיטבי. חברת "תשואות פיננסים" מתמחה בתכנון פיננסי, ועוזרת ללקוחותיה לקבל הלוואות איכותיות המותאמות צרכים, בדיוק.

  מתי לוקחים הלוואה לשיפוץ?

  • רק לאחר שמשווים בין בנקים ומקבלים מספר הצעות.
  • רק לאחר תכנון מדוקדק וכן בחינה נכונה של צרכים ויכולות.
  • כשעומדת לפנינו מטרה ברורה לקידום חיינו ויכולת הכנסתנו, אך לא עבור "פינוקים מיותרים שגדולים ממידותנו"
  • רק אם עלויות ההלוואה סבירות
  כיצד לוקחים נכון הלוואה לשיפוץ

  לא יותר ולא פחות מידי

  זכרו שלקחת זה קל ולהחזיר זה קשה, ומאד לא נעים לזמן רב. לכן, לא כאי לפרוס את ההלוואות יתר על המידה ופועלים עם תכנית שיפוץ ברורה ביד ועלות ברורה שאומתה בידי בעלי מקצוע. 

  מצד שני, יש לקחת בחשבון הוצאות נוספות עבור הפתעות ושינויים המתרחשים באופן תדיר במהלך השיפוץ. לכן, כדאי להוסיף כ 20 – 25 אחוז יותר מעבר לתכנית המקורית ואל תהיו מופתעים שגם זה, לא יספיק לכם לגמר.

  מסלולי הלוואה שמתאימים לשיפוץ

  באפשרותכם לקחת הלוואה לשיפוץ במספר דרכים, עם יתרונות וחסרונות ייחודיים:

  הלוואה לכל מטרה – זאת הדרך הפופולרית לקבלת הלוואה לשיפוץ. במסלול הלוואה זה לא תדרשו לשעבוד, תוכלו לקבל עד עשרות אלפי שקלים וליהנות מפריסת תשלומים על פני מספר שנים. החיסרון טמון בהלוואות קטנות וקצרות טווח עם החזר חודשי גבוה 

  משכנתא לשיפוץ – אם אתם רוצים יותר כסף, החזר נמוך ובריבית נמוכה יחסית, תידרשו לבקש משכנתא או להוסיף למשכנתא הקיימת. 

  הלוואה מבתי השקעות וביטוח –אם צברתם חסכונות, כמו קופות גמל ופנסיה, הרי שיש פה הזדמנות לקחת הלוואה כנגד שיעבוד החיסכון ולפרוסה על פני מספר שנים. גם כאן, בד"כ מדובר בתקופה קצרה יחסית. להלוואות אלה מגבלות שונות הן בוותק, שנות ההחזר וכן ביחס לנזילות תיק ההשקעות שלכם

  הלוואות חוץ בנקאיות – חברות כרטיסי אשראי וחברות מימון מפוקחות יכולות לספק לכם הלוואות של בדרך כלל עד 100,000 ₪ ולעיתים באופן מידי. כדאי להיות ערניים פה ולברר שאתם לא נעשקים עם ריביות מוגזמות.

  ליווי פיננסי עושה סדר בדברים

  בכדי לא לאבד את הראש, כדאי לפעמים לקבל ליווי מקצועי בידי מומחים למימון שילוו אתכם בקבלת ההחלטות ואיתור בנק או גוף מממן המתאים לעסקה. הדבר נכון עבור כולם ובמיוחד עבור אלה המתקשים לקבל הלוואה בבנק. למידע נוסף על הלוואה לשיפוץ צלצלו עכשיו למספר 03-9477729 או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם.

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   אנא השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה