לקבלת ייעוץ חינם 24/7 חייגו: 03-9477729

התחילו עכשיו

התקשרו 03-9477729

או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

אנו מכבדים את הפרטיות שלך

משכנתאות

משכנתא קבוצתית, למה יש כזה דבר?

ייעוץ משכנתא למסורבים

תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

לבדיקת זכאותכם למשכנתא לחצו כאן
או חייגו עכשיו 03-9477729

חושבים להצטרף לקבוצת רכישה עבור פרויקט שטרם התחיל? קודם כל, בהצלחה! קבוצות רכישה הפכו להיות פופולריות מאוד בשנים האחרונות כאשר הדבר נוגע לנכסי נדל"ן בארץ ובחו"ל. קבוצות הרכישה הללו מאפשרות לכם, עם מעט סבלנות, בסופו של דבר לקבל מפתחות לדירה שהיא לגמרי שלכם. אך כמובן, גם אם החלטתם לעלות על רכבת זו, אין זה אומר שאתם פטורים מתשלום המשכנתא של הדירה שלכם. וכדי להקל על העניינים כשהדבר מערב קבוצת רכישה, פותחה המשכנתא הקבוצתית. 

כך, כקבוצה, המחיר משתלם יותר וסביר בהחלט. אז מה הם למעשה היתרונות של המשכנתא הקבוצתית ולמה כדאי לקחת אותה בחשבון?

משכנתא קבוצתית היא בעצם רכישה קולקטיבית של כלל קבוצת הרכישה. הנטל מתחלק שווה בשווה ובהתאם להשתתפות האישית של כל אחד ואחד בפרויקט המדובר. בפועל, יהיה תיק משכנתא אישי לכל אחד מחברי המשכנתא הקבוצתית, מה שמאפשר מעקב ודאי על מועדי התשלום של כולם. מעין אחד בשביל כולם, כולם בשביל אחד. 

משכנתא קבוצתית לא תיפול באיחור תשלום של אחד מחברי קבוצת הרכישה שלכם. כאשר כולם משלמים במועד המוסכם וקיים מחסור בתשלום יחיד, סביר להניח שאותו אדם שלא שילם יקבל מכתב התראה אך הפרויקט עצמו וכמו כן גם המשכנתא לא יפגעו מכך. זהו יתרון משמעותי שעליכם לדעת.

קחו בחשבון שמהרגע שהצטרפתם אל קבוצת הרכישה אתם כבר לא אינדיבידואל וכל צעד שתרצו לבצע עבור הנכס שלכם, כמובן רק עד שייבנה, יהיה חייב באישור כל קבוצת הרכישה. הדבר יכול לבוא לטובתכם כאשר יש צורך בעורך דין, ויש צורך בעורך דין כאשר אתם מתחילים תהליך רכישת נכס, כיסוי שכר טרחה עבור עורך דין יכול להיות בעיה בפני עצמה. אך בקבוצת רכישה גם פה, הנטל מתחלק שווה בשווה עבור עבודתו. 

יתרון בולט של המשכנתא הקבוצתית היא העובדה שעל פי מה ששילמתם כך ייקבע סכום המשכנתא. שלא כמו בנכסים קיימים אשר המשכנתא נקבעת לפי שווי הנכס. אנחנו באמת מאמינים שזהו אחד מהיתרונות החשובים יותר של המשכנתא הקבוצתית ולו רק על כל מה שאתם חוסכים רק כי הנכס שלכם עדיין לא קיים. זה גם יכול לעודד אתכם אם אתם עדיין מתלבטים על קבוצת הרכישה עליה אתם מסתכלים. החיסכון הוא באמת משמעותי.

פלוס נוסף הוא הכוח אותו אתם מקבלים בהצטרפותכם לקבוצת רכישה. כקבוצה גדולה, אתם למעשה כוח גדול מספיק בכדי להתמקח עם הבנק ולהביא אותו להסכם שיראה הולם בעיניכם. הבנקים מודעים לסכום הכסף הגדול אותו אתם תכניסו אליהם ולכן יסכימו למיקוח איתכם עד לגבול ההיגיון שלהם. בסופו של דבר אתם תגיעו לעמק השווה והדבר יתאים לשני הצדדים. 

כח קבוצתי הוא דבר משמעותי מאוד בסוגי קבוצות כאלה זאת מפני שסכומי הכסף הם גדולים גם כך, אתם רוצים שתהיה קיימת הדאגה לחיסכון בקבוצה שלכם.

לסיכום, 

אתם לא חייבים להשתתף במשכנתא הקבוצתית אך נגיד לכם זאת גם פה, זהו הדבר המומלץ ביותר עבור קבוצות רכישה. אמנם הריביות יהיו גבוהות יותר, זאת מפני הסיכון שגם הבנק לוקח, אך הדבר ישתלם כך או כך. מה שאתם צריכים לזכור זה שמישהו ילווה אתכם מתחילת הדרך שלכם, עוד לפני שהצטרפתם לקבוצת הרכישה. יועץ נדל"ן ומשכנתאות שידע לכוון אתם לקבוצה אמינה ולמשכנתא אמינה עוד יותר. כשמדובר בכסף של העתיד שלכם, אתם רוצים שהוא יהיה בטוח. אנחנו מבינים את זה. 

התחילו עכשיו

התקשרו 03-9477729

או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

אנו מכבדים את הפרטיות שלך

התחילו עכשיו

התקשרו 03-9477729

או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

אנו מכבדים את הפרטיות שלך

"עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום."
לוגו ביקורות גוגל
מריאטה ליפקוביץ

שיתופי פעולה

מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

אנו מכבדים את הפרטיות שלך

Call Now Button