לייעוץ חינם 24/7: 03-9477729

תמהיל משכנתא מומלץ

משכנתאות

קבלו 4 טיפים חשובים על ביטוח משכנתא

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  קבלו 4 טיפים חשובים על ביטוח משכנתא

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

  זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

  לבדיקת זכאותם למשכנתא לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  המדריך הקצר עבור ביטוח משכנתא

  מחפשים ביטוח משכנתא שיסגור לכם פינה בדרך לדירה? למרות שמדובר בהוצאה קבועה די מינורית, הרי שעלויות ביטוח מצטברות עם השנים, לסכום רציני שאותו ניתן לצמצם משמעותית. כמה? מאלפי שקלים ובמקרים מסוימים גם עשרות אלפים. כמו כן, חשוב להכיר את חשיבותם של ביטוחים אלה גם עבורכם והגנה על ההשקעה החשובה שבחייכם.

  תשמחו לגלות שכשאתם לוקחים משכנתא, זכותכם לבחור את הביטוחים הטובים ביותר עבורכם מתוך מגוון רחב של אפשרויות. חברת "תשואות פיננסים" עוזרת ללקוחותיה לקבל הצעות אטרקטיביות לביטוחי משכנתא, במטרה להפחית את נטל התשלומים ולהביא ערך מקסימלי לשקט נפשי לשנות רבות.

  אז מה זה בעצם ביטוח משכנתא?

  מדובר בשני סוגי ביטוחים שונים שידרשו מכם לקבלת ההלוואה המיוחלת וזאת במטרה לכסות סיכונים עבור הגוף המלווה (בדרך כלל מדובר בבנק משכנתאות). ביטוחים אלה כוללים:

  ביטוח חיים (ריסק) – רכיב ביטוחי זה יכסה את החוב וזאת במקרה מוות של אחד או יותר מבעלי הנכס. כך מובטח לבנק החזר מלא של החוב ואילו השארים, נהנים מנכס הנקי משעבודים.

  ביטוח נכס –  במקרה של נזקים במבנה שנגרמים בשל סיבות שונות הכוללות שריפה, הצפה, רעידת אדמה ועוד, ישופה הגורם המלווה במלא סכום הנזק ובכך ישמר את ה"בטוחה" שהועמדה כנגד החוב. 

  לכן, על פי חוק מחויב בנק המשכנתאות, לדרוש מכם ביטוח משכנתא המכסה את כל החוב הנוכחי, עבור הנכס. אז מה הם השיקולים לביטוח משכנתא מתאים עבורכם?

  קבלו 4 טיפים חשובים על ביטוח משכנתא

  4 טיפים בבחירת ביטוח משכנתא:

  1. משווים ובוחרים הצעות אטרקטיביות – עדיף להימנע מהצעות ביטוחיות שתקבלו בבנק המשכנתאות, אלה עלולות להיות יקרות משמעותית מהאלטרנטיבות. כמו כן, כדי לבחון חשש לכפל ביטוחי וכן מצבים בהם הכיסוי המוצע גבוהה מהיקף החוב ולא מצטמצם אוטומטית עם השנים. עם זאת, חשוב להבין שמרדף אחר המחיר הנמוך עלול להתגלות כטעות שכן ביטוחים אלה שימושיים ביותר, גם עבורכם. אז איך אתם רואים את השקט הנפשי שלכם? 
  2. פותרים בעיות עם הרחבות אינסטלציה – בעיות בצנרת נפוצות ויקרות. כיסוי ביטוחי יכלול מרכיב בסיסי ביותר הכופה עליכם את אופי התיקון ובעל המקצוע. תוספת ביטוחית בעניין, יכול להביא לכם פתרונות מושלמים בידי מקצוענים לבחירתכם וברמת גימור גבוהה. הדבר חשוב במיוחד כשמדובר בנכס ישן ועם פוטנציאל לצרות.
  3. ישנים טוב בלילה עם כיסוי נדיב – פגיעה פיזית הרסנית בנכס שהושקעו בו כל כך הרבה משאבים, נדירה יחסית אך עלולה להתרחש. במצב זה הכיסוי הבסיסי יגן רק על הבנק וישאיר אתכם עם איי חורבות. לכן, הרחבת כיסוי עבור נזקים, עדיף שתעשה עבור מלא ערך הנכס ולא רק כנגד החוב. 
  4. פחות ריסק – ביטוח חיים שימושי לכולם ומהווה הכרח עבור משפחות התלויות במפרנס גם אם הוסר נטל המשכנתא. הרחבות לביטוחי חיים יספקו לכם הגנה גם במצבים של איבוד כושר עבודה, חלקי או מלא, מענק כספי ועוד. 

  מעוניינים לבדוק את ביטוח המשכנתא שלכם ולרענן אותו? מהלך חכם! צלצלו עכשיו לתשואות פיננסים, או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   אנא השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה