לייעוץ חינם 24/7: 03-9477729

משכנתאות

לכמה שנים מומלץ לפרוס את הלוואת המשכנתא?

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  לכמה שנים מומלץ לפרוס את הלוואת המשכנתא?

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

  זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

  לבדיקת זכאותם למשכנתא לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  לחוצים מהמשכנתא? בואו להירגע בייעוץ שלנו

  זו אחת השאלות הנפוצות ביותר כאשר מתחילים לבנות את המשכנתא. מה יהיה טווח השנים הנכון בשביל לא להוציא יותר מדי כסף ולהימרח על פני יותר מדי שנים וגם שתוכלו לעמוד בהחזרים החודשיים כלכלית. השאלה לכמה שנים מומלץ לפרוס את הלוואת המשכנתא היא קצת יותר מורכבת ממספר אחד לכולם.

   

  אז לכמה שנים מומלץ לפרוס את המשכנתא?

  כמו שאמרנו, אין תשובה אחת לשאלה הזו. כאשר כל מבקש משכנתא מבקש משכנתא שונה לחלוטין, כך גם פריסת השנים תהיה שונה. אנחנו תמיד אומרים שאין משכנתא זהה לאחרת ועל כן, גם שנות ההחזרים יהיו שונות.

  איך תדעו מה הכי נכון לכם?

  גודל המשכנתא, סך ההכנסה ויכולת ההחזר, הם שיגידו לכם בראש ובראשונה כמה ארוכי טווח יהיו ההחזרים. מכאן, תוכלו להתחיל ולחשוב מה תהיה הצורה הנכונה להחזיר אותה וכמה זמן כל העניין יימשך. מכיוון שמדובר בהלוואה מאוד גדולה שהבנק נותן לכם, גם הבנק רוצה לדעת שיוצא לו מזה משהו ועל כן ינסה להתמקח איתכם על מספר השנים אותן כדאי לכם לפרוס בהן את התשלומים שלכם.

  קחו בחשבון שהבנק לא תמיד לוקח את הצד שלכם וינסה למצוא את האינטרס האישי שלו. על כן, התייעצות עם יועצי משכנתאות פרטיים, בייחוד כאלה שיוצאי המערכת הבנקאית בעצמם אולי יעשו לכם קצת סדר בענייני בהתאם לגובה ההלוואה ובהתאם ליכולת ההחזרים החודשיים שלכם.

  כך, גם אם יוצא שבסופו של דבר אתם משלמים קצת יותר ממה שחשבתם לבנק בסך הכל, אתם מאפשרים לעצמכם להחזיר כמה שאתם יכולים מדי חודש וגם לחיות לצד זה באופן הוגן וטוב. אתם אולי צריכים להחזיר הלוואה מאוד גדולה אך אין זה אומר שאתם צריכים לסבול תוך כדי התהליך.

  מה עדיף? האם לשלם יותר מדי חודש ולפרוס את זה לטווח קצר יותר של שנים או לשלם פחות ולפרוס את זה לטווח גדול יותר של שנים? הכל בהתאם למה שאתם מסוגלים. ייעוץ משכנתאות יכול לעזור לכם לראות את הדברים מזווית ראייה רחבה יותר, יפרוס לכם כל האפשרויות וכיצד אתם יכולים להתנהל בתוך המשכנתא.

  כאשר מולכם ההוצאות וההכנסות שלכם, קופות הגמל השונות והביטוחים מולכם, תוכלו להתחיל בהרכבת תמהיל נכון של משכנתא שבהכרח יכול לקבוע את צורת התשלומים הנוחה ביותר עבורכם. לכן התמהיל הנכון הוא שייתן לכם את התשובה לכדאיות שלכם לגבי תקופת זמן הפריסה של תשלומי המשכנתא שלכם.

  משהתחלתם בתהליך הרכבת המשכנתא שלכם, חשוב שתשימו לב לכל הפרטים הקטנים, עשו את כל החישובים לאורך כל השנים וקחו בחשבון שישנם גורמים משתנים ולא צפויים (קחו למשל את הקורונה). רק בנייה נכונה של משכנתא תיתן לכם את התשובה לכמות השנים של ההחזרים.

  לסיכום,

  אם החלטתם לבקש משכנתא מהבנק, היעזרו ביועץ משכנתאות שייצג אתכם בצורה הולמת ויעבור איתכם על חשבון הבנק שלכם והתנהלותכם הכלכלית ונסו להבין מהי המשכנתא הייחודית והנכונה ביותר עבורכם, כך תדעו כמה שנים נכון לכם לשלם.

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   אנא השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה