לייעוץ חינם 24/7: 03-9477729

תמהיל משכנתא מומלץ

משכנתאות

דירה בהנחה

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  דירה בהנחה

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

  זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

  לבדיקת זכאותם למשכנתא לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  דירה בהנחה - כל מה שצריך לדעת בנושא!

  הכירו את פרויקט דירה בהנחה שהושק לציבור הרחב ברבעון הראשון של שנת 2022 ומבטיח הנחה של 20% מערך או 300,000 ₪ לפי הנמוך.

  אנו בחברת תשואות פיננסים, יוצאי המערכת הבנקאית, נשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי רכישת דירה במסגרת תוכנית דירה בהנחה. אנו מתמחים בתחום ייעוץ המשכנתאות והיועצים שלנו ישמחו לספק לכם את המידע העדכני והרלוונטי ביותר, בזכות הוותק והניסיון הרב שצברנו במערכת הבנקאית. אנו מתחייבים לתנאים ולריביות האופטימליים ביותר ולהתאמה המושלמת של העסקה למצב הפיננסי שלכם.

  דירה בהנחה – התוכנית החדשה של משרד הבינוי והשיכון

  תוכנית דירה בהנחה הינה תוכנית מטעם המדינה, שמטרתה להפחית את מחירי הדירות ולאפשר לזוגות צעירים, משפחות ויחידים מחוסרי דיור, לרכוש דירה במחיר הגיוני. התוכנית מתנהלת באמצעות הוצאת אישור זכאות והשתתפות בהגרלות השונות, המאפשרות למשתתפים את הזכות לרכוש דירה במחיר מופחת ממחיר השוק. ההגרלה כוללת דירות במגוון רחב של ערים שונות, כולל דירות שנותרו ממכרזים שונים. ניתנת העדפה לבני המקום בו נבנה הפרויקט, כאשר בני המקום מוגדרים בתור מי שגר ביישוב ב- 3 השנים האחרונות, או לחילופין, ב- 4 שנים מתוך 10 השנים האחרונות. לפי התחזיות בשנת 2022 יוגרלו כ- 30 אלף דירות במסגרת התוכנית, כאשר מספר הזכאים עומד על 96 אלף. שיעור ההנחה הינו כ- 20% ממחיר הדירה, או 300 אלף ₪, הנמוך מבין השניים.

  דירה בהנחה

  דירה בהנחה – מה כדאי לדעת על התוכנית?

  חשוב לזכור כי ישנו תהליך ארוך שיש לעבור החל מהזכייה בהגרלה ועד לקבלת המפתח. לא פעם הפרויקט מתעכב, דבר שגורם לרבים מהזוכים להמתין שנים ארוכות עד למועד הכניסה המיוחל. רבים מתקשים לעמוד בתשלומי המשכנתא במקביל לתשלום שכר הדירה החודשי, לכן חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע, במטרה למצוא את הפתרון הפיננסי המשתלם ביותר עבורכם. כמו כן, מי שמעוניין לרכוש את הדירה במסגרת התוכנית לצורך השקעה, חייב לדעת כי אסור למכור את הדירה במשך 5 שנים מיום קבלת טופס 4, או לחילופין, במשך 7 שנים מיום ההגרלה, המוקדם מבין השניים. התוכנית דירה בהנחה מיועדת לחסרי דירה, אך בחלק מהמקרים, ניתן להשתתף בה לצורך שיפור הדיור הקיים.

  השלב הראשוני בהשתתפות בתוכנית הוא הוצאת אישור זכאות, דרך אחת החברות המורשות לכך – אלונים, עמידר או מילגם. ניתן להנפיק את האישור באופן מקוון או בסניפי החברה, כאשר הוצאת אישור הזכאות תעלה לכם 240 ₪. לאחר מכן, ניתן להירשם להגרלות, באמצעות שימוש בסיסמא המתקבלת במייל. 

  אנו בחברת תשואות פיננסים נשמח לסייע לכם לרכוש דירה בהנחה, באמצעות תנאי המימון הנוחים והמשתלמים ביותר עבורכם. היועצים שלנו יוצאי המערכת הבנקאית , מכירים היטב את המערכת מבפנים ויודעים בדיוק כיצד להוציא את התנאים הטובים ביותר, באמצעות ניהול משא ומתן מקצועי מול הבנקים השונים. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה, על מנת להבטיח לכם את היכולת לרכוש דירה וליהנות מתנאים אטרקטיביים במיוחד. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר.

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   אנא השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה