לקבלת ייעוץ חינם 24/7 חייגו: 03-9477729

התחילו עכשיו

התקשרו 03-9477729

או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

אנו מכבדים את הפרטיות שלך

משכנתאות

משכנתא חסכונית, איך עושים את זה?

משכנתא חסכונית, איך עושים את זה?

תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

לבדיקת זכאותכם למשכנתא לחצו כאן
או חייגו עכשיו 03-9477729

מחפשים את המשכנתא המשתלמת ביותר עבורכם? בואו לשמוע מה יש לנו להציע.

 

אנחנו יכולים להבין כמה מפחיד זה להיות במעמד לקיחת המשכנתא. בכל זאת, מדובר בסכום גדול שביום יום לא נתקלים בו. אך אם התגברתם על הפחד והגעתם להתייעצות עבור לקיחת משכנתא, דעו כי יש דרכים להשיג משכנתא חסכונית, כזאת שלא תגרום לכם לבהלה בכל חודש כאשר הסכום שלה רק עולה ועולה רק כי לקחתם את המשכנתא הלא מתאימה.

אז כשמדובר במשכנתא, איך אפשר לחסוך?

ראשית, מאחר ומדובר בסכום כסף רב אותו אתם מבקשים ללוות, חשוב שלא תתקבעו על בנק אחד. לפני שאתם מתחילים את הליך ההלוואה, תוכלו להיווכח על ידי סקר קטן כי לכל בנק יש את התנאים שלו ואחוזי ריבית שונים לכל מסלול. בדיקה מעמיקה יכולה בן רגע להפוך את החלטתכם וכבר בהתחלה לחסוך לכם כסף רב. 

אם אתם מתעניינים במשכנתא, אתם ודאי יודעים שישנם כמה מסלולי משכנתא וכי לא כל מסלול יהיה דווקא תואם לכם. אם אתם לא בקיאים במסלולי המשכנתא הקיימים, תמיד תוכלו להתייעץ עם יועצי משכנתאות שיוכלו לנתב אתכם למסלולים הנכונים עבורכם בהתאם למשך הזמן בו אתם מעוניינים לשלם וכמובן, גודל ההלוואה אותה אתם מבקשים, אחוז המימון ועוד. 

מן הסתם, כשתלכו לבנק אותו בחרתם לבדוק את זכאותכם למשכנתא, יפרוס בפניכם הבנק את האפשרויות שלכם ויציג בפניכם את אחוזי הריבית לפי כל הלוואה והלוואה. עם המידע הזה, ההמלצה שלנו תהיה ללכת הביתה ולתת לדברים לשקוע, לחשוב קצת ושוב, להתייעץ עם יועץ משכנתאות. אנחנו לא סתם אומרים זאת, מי שלא מבין לעומק בעולם המשכנתאות יכול בקלות ללכת לאיבוד. 

כאשר אין בכם את המתח שבישיבה בבנק, הסתכלו בהצעות שקיבלתם וממש כמו פאזל נסו להרכיב את הנוסחה שמתאימה ביותר לכם. חיסכון בפנסיה מתחיל הרבה לפני מועד החתימה שלה ותחילת התשלומים. החיסכון מתחיל כאשר יודעים מה להחליט וכיצד להתנהל מול הבנק כאשר הוא עשוי להיות מעט מרתיע ומלחיץ. עליכם לדעת ולהבין את המשחק בין הריביות הקבועות או המשתנות והאם הן מתאימות למספר השנים בו התכוונתם להחזיר את ההלוואה שלכם. שאלו את עצמכם האם זה משתלם לכם, או יותר נכון, מה מן המסלולים הללו יותר משתלם לכם.

הדבר הבא שתרצו לקחת בחשבון הוא את העתיד. מה יכול לקרות בעתיד שאולי ישנה את ריביות ההלוואה שלכם או את ההלוואה עצמה. לחילופין, אם יש לכם קרן השתלמות שצריכה להיפתח בעוד מספר שנים, יתכן ותרצו להתאים את המשכנתא שלכם אליה. לקיחת משכנתא היא לא דבר שעושים בקלות ראש וכיוון שמדובר על מספר שנים רב, תרצו לדעת מה יוליד יום מדד המחיר לצרכן, מה תהיה ריבית הפריים ועוד, בהתאם למשכנתאות השונות ביניהן אתם מתלבטים ועליהן קיבלתם הצעות מהבנק. 

כמו כן, אל תפחדו להתקומם אל מול הבנק ולנסות ולהוריד את הריביות שלהם. זה לא שהבנק פתאום יגיד לכם שאתם מסורבי משכנתא. במקרה הכי גרוע, ניסיון המיקוח לא עבד. 

לסיכום, 

חיסכון במשכנתא מתחיל בראש ובראשונה במחקר, בידע ובראייה ארוכת טווח. הצוות שלנו ידע להתאים לכם את מסלול המשכנתא האולטימטיבי עבורכם, בהתחשב בכל הנתונים שלכם, כזה שלא יכביד עליכם מדי חודש ויאפשר לכם לחיות בנועם ובכבוד בביתכם. אמנם הדעה הרווחת על המשכנתא היא שהיא לא גמישה וכובלת אך זה כבר כמה שנים שהדבר לא כך. יש לכם האפשרות לבחור משכנתא שלא תשתנה ותעלה בכל חודש. משעשיתם את כל זה, אתם רשאים לקחת משכנתא.

התחילו עכשיו

התקשרו 03-9477729

או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

אנו מכבדים את הפרטיות שלך

התחילו עכשיו

התקשרו 03-9477729

או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

אנו מכבדים את הפרטיות שלך

"עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום."
לוגו ביקורות גוגל
מריאטה ליפקוביץ

שיתופי פעולה

מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

אנו מכבדים את הפרטיות שלך

Call Now Button