לקבלת ייעוץ חינם 24/7 חייגו: 03-9477729

התחילו עכשיו

התקשרו 03-9477729

או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

אנו מכבדים את הפרטיות שלך

משכנתאות

תעודת זכאות מחיר למשתכן דרך האינטרנט

תעודת זכאות מחיר למשתכן דרך האינטרנט

תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

לבדיקת זכאותכם למשכנתא לחצו כאן
או חייגו עכשיו 03-9477729

אל תדאגו! אנחנו איתכם צעד אחד צעד

זה לא משנה כמה פעמים תשמעו את הסיפור על איך ההורים שלכם קנו בית כשהיו בתחילת דרכם המשותפת. כיום, אפשר להגיד בביטחון מלא, קשה מאוד לרכוש דירה. בטח לזוגות או יחידים צעירים המבקשים לעשות את דרכם של הוריהם. אבל עם כל הקושי הקיים, ישנן דרכים לרכוש דירה בארץ, דרכים המקלות על פלח אוכלוסייה מסוים, זה המבקש להתפתח ולגדל דורות באים בארץ ובכבוד.

אנחנו מכירים ומבינים את הרצון לחיות בבית משלכם ומבלי המרדף אחר שכר דירה ולכן חשוב להדריך אתכם בסדר הפעולות עבור קבלת זכאות למחיר למשתכן וכמובן מה לעשות לאחר שנמצאתם זכאים.

כדי להימצא זכאים, יהיה עליכם לוודא כי אתם עומדים בתנאים אותם המחיר למשתכן הציב, כשהמוכר ביותר בהם יהיה התנאי כי אין לכם דירה קיימת ואתם לא שותפים באף פרויקט דירות אחר. הדאגה של המחיר למשתכן היא עבור אותם זוגות או יחידים אשר אין בידם את המימון לנכסים רגילים ועל כן המחיר למשתכן. בנוסף, למחיר למשתכן לא באמת משנה לו הסטאטוס המשפחתי שלכם, אך יהיה בחובתכם להוכיח את מעמדכם.

נמצאתי זכאי, איך אני מוציא תעודת זכאות?

אם נמצאתם זכאים, מזל טוב! עשיתם צעד אחד נוסף לקראת הכניסה שלכם אל ההגרלה עבור המחיר למשתכן. לאחר שעשיתם עם עצמכם את הבדיקה האם אתם זכאים, אתם יכולים להתחיל בתהליך של הגשת הזכאות וקבלת תעודת הזכאות למחיר למשתכן. 

את הגשת הבקשה לזכאות תוכלו להגיש דרך האינטרנט באופן מקוון וללא כל צורך לגשת למשרדי משרד הבינוי או לאחת מהחברות שעובדות עם משרד הבינוי. תוכלו להגיש את הבקשה באחד מאתרי החברות המשתפות פעולה עם המחיר למשתכן- 'אלונים', 'מילגם' ו'עמידר'. טיול קצר באתרים האלו יוביל אתכם להסבר של משרד הבינוי על הפרויקטים, כך אתם יכולים להיות רגועים שהכל תחת פיקוח. 

באתר שבחרתם, תתבקשו למלא את הפרטים האישיים שלכם וכמו כן לענות על כמה שאלות המצהירות שאין לכם שום נכס אחר בהתאם לתנאי המחיר למשתכן. לאחר מכן תופנו לתשלום אגרת הגשת הבקשה והנה, עברתם עוד שלב המקרב אתכם לשיוך למחיר למשתכן ואף לזכייה בהגרלה.

חשוב שתדעו שתהליך קבלת תעודת הזכאות גם הוא לוקח זמן זאת כיוון שהחברה (בלי קשר לאיזו חברה) דרכה הגשתם את הבקשה מאמתת את כל הנתונים שלכם מול משרד הפנים ומוודאת שאתם אכן דוברי אמת וכי אתם זכאים להצטרפות לאחד הפרויקטים של המחיר למשתכן. 

קחו בחשבון שעם כניסתכם למחיר למשתכן ובמקרה וזכיתם בהגרלה, ישנו הון עצמי שתצטרכו לשלם. בנוסף, תחתמו על הסכם רכישה ובמידה והדירה בה זכיתם נמצאת באחד מהישובים המוגדרים לקבלת מענק, תוכלו אפילו להרוויח עוד יותר. 

ולבסוף,

דירות מטעם המחיר למשתכן אינן פוטרות ממשכנתא ועל כן יהיה עליכם לבדוק האם אתם זכאים למשכנתא. את הזכאות למשכנתא תרצו לעשות בעצמכם בטרם ניגשתם לבנק שלכם, זאת כדי לגלות שאתם לא מסורבי משכנתא מסיבה כלשהי. לאחר שנמצאתם זכאים, תוכלו להמשיך בתהליך קבלת הדירה שלכם בהצגת זכאות המשכנתא שלכם. 

מה שאנחנו באים להגיד,

אם אתם לא בקיאים בנושא המחיר למשתכן, אנחנו יכולים ללוות אתכם בתהליך, להסביר לכם כל דבר שלא מובן לכם ולהגיע אתכם עד למועד קבלת המפתחות. אנחנו מאמינים שאם אתם זכאים, אין סיבה שלא תנסו, בעיקר במצב הדירות בארץ וביוקר שלהן. מחיר למשתכן פועל לטובתכם, ואם יש מישהו שפועל לטובתכם, לכו לקראתו.

התחילו עכשיו

התקשרו 03-9477729

או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

אנו מכבדים את הפרטיות שלך

התחילו עכשיו

התקשרו 03-9477729

או השאירו פרטים ונציגנו ישובו בהקדם:

אנו מכבדים את הפרטיות שלך

"עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום."
לוגו ביקורות גוגל
מריאטה ליפקוביץ

שיתופי פעולה

מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

אנו מכבדים את הפרטיות שלך

Call Now Button