לייעוץ חינם 24/7: 03-9477729

משכנתאות

אישור עקרוני למשכנתא – מה זה בדיוק אומר?

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  אישור עקרוני למשכנתא – מה זה בדיוק אומר?

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

  זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

  לבדיקת זכאותם למשכנתא לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  ביקשו מכם אישור עקרוני? אל תיבהלו! בואו תקראו

  כשרוצים ליטול משכנתא מהבנק, בראש ובראשונה יהיה עליכם לקבל ממנו מסמך רשמי שנקרא אישור עקרוני למשכנתא. אישור זה הוא למעשה אישור של הבנק על סמך הנתונים שמסרתם בעבור בקשת האשראי שלכם. אין זה אומר שהמשכנתא מוכנה להעברה וכל הנתונים נבחנו, אלא סופק אישור עקרוני לבקשת האשראי המתוארת.

  למה ניתן אישור עקרוני למשכנתא ומי צריך אותו?

  אישור עקרוני למשכנתא ניתן במרבית המקרים דרך בנק למשכנתאות והוא ניתן לכל אזרח המבקש אותו, במידה והוא עומד בקריטריונים וזכאי לקבלת משכנתא מהבנק. האישור העקרוני ניתן בהתאם ליכולות הפיננסיות של אותו אדם, גילו ובהתאם לטיב הנכס עליו הוא מבקש משכנתא.

  במידה והנתונים הפיננסים שלכם עומדים בקנה אחד עם זה של הבנק, לא תהיה כל סיבה לסרב לאישור העקרוני ותוכלו להמשיך במסע שלכם אל עבר רכישת הדירה המיוחלת. כמו שאמרנו, מדובר באישור עקרוני בלבד, הדרך לקבלת המשכנתא עוד ארוכה ורוויית תנאים, משימות ודרישות.

  במידה ואתם לא רוצים להגיע לבנק ללא ידע כלל בנוגע למצבכם הפיננסי, למעט הידיעה שהמשכורת שלכם נכנסת מדי חודש, תוכלו להיוועץ עם חברה המתמחה בייעוץ משכנתאות ובקיאה בעולם המושגים שיוכלו לשטח לכם את המצב כפי שהוא. תוכלו לקבל תובנות ומידע שיטיב עם בקשת המשכנתא שלכם ובהתאם יביא לתוצאה טובה וזולה יותר.

  ללא אישור עקרוני למשכנתא מהבנק מוטב לא לחתום על הסכם מחייב כלשהו בהקשר עם רכישת דירה. שכן מדובר במצב בו אתם יכולים להיות חשופים לסיכון שלא לצורך. לעיתים דברים מהעבר הרחוק יכולים לצוף ולחבל ביכולתכם לקחת משכנתא. אנו סבורים שאינכם חפצים לגלות זאת לאחר יצירת התחייבות מצדכם למוכר כלשהו. רכישת דירה היא כנראה הצעד הגדול ביותר שרובנו נעשה ועל כן מוטב לפעול בתבונה וזהירות יתרה.

  קחו בחשבון שכשאתם מבקשים את האישור העקרוני מהבנק, יהיה עליכם למסור ב לבנק את כל הנתונים הנוגעים לבקשת המשכנתא כדוגמת: שווי הנכס, גובה ההלוואה, גיל , הכנסות , אופן התנהלות אשראית ועוד.

  יהיה עליכם לפעול במהירות מאחר ואישור עקרוני למשכנתא תקף ל45 ימים (אך בינינו, ככל ודברים לא ישתנו, לא תהיה מניעה לחדשו). לכן, לפני שאתם הולכים לבקש את האישור עשו הכל כדי שהדברים יהיו ברורים ונכונים לאותה עת.

  לסיכום,
  כל אדם המעוניין במשכנתא צריך להתחיל בקבלת אישור עקרוני למשכנתא מהבנק. רק לאחר מכן מוטב להמשיך בדרכו להרכבת תמהיל המשכנתא הנכון וכן, במידה ורוצה, להגיש את בקשת הסיוע ממשרד הבינוי והשיכון, ככל ומשתלם לעשות זאת.

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   אנא השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה