לייעוץ חינם 24/7: 03-9477729

משכנתאות

משכנתא לחרדים

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  משכנתא לחרדים

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

  זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

  לבדיקת זכאותם למשכנתא לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  איך לוקחים משכנתא למגזר החרדי

  במחירים של היום, דיור זה נושא כבד משקל ובמיוחד כשמדובר על הציבור החרדי שלו יש צרכים ייחודיים והוא מושפע ממגבלות שונות. אוכלוסיית החרדים בישראל צומחת במהירות וקיים חוסר כרוני של דירות העומד על לפחות עשרות אלפים וכנראה הרבה יותר. במצב ביקושים כל כך אינטנסיבי, אין פלא שקשה למצוא דירות במחירים סבירים ומשפחות רבות מוצאות את עצמן מסתפקות בכל מיני "קומבינות".

  מבקשים סיוע מהמשרד לבינוי ושיכון

  המדינה מעוניינת שיהיה בבעלותכם נכס ולכן תציע לכם זכאות למשכנתא מסובסדת על פי קריטריונים קבועים ונוסחה לצבירת נקודות זכאות. קריטריונים אלה כוללים מצב משפחתי, שירות צבאי או לאומי, גיל ועוד. צבירה משמעותית של נקודות זכות יכולה להביא להקלה משמעותית בנטל המשכנתא עם ריבית אטרקטיבית וכן פריסה לשנים רבות.

  חשוב לציין שבמחירי הדירות הנוכחיים, גם זכאות נדיבה, סביר להניח שלא תכסה את כל צרכי המשכנתא שלכם ותזדקקו להשלמת המשכנתא מכספי הבנק.

  משכנתא מגופים שמבינים אתכם

  חשוב להבין שלמרות האתגר המשמעותי כל כך, ניתן בהחלט למצוא פתרונות משכנתא לחרדים, תוך התאמה ליכולת הכלכלית וכן לצרכים האופייניים. זאת ראוי שיעשה דרך מקורות סיוע ומימון שמבינים את האוכלוסייה החרדית ומסוגלים לספק פתרונות הולמים.

  פנייה לסניפי בנקאות משכנתאות שעובדים מול האוכלוסייה החרדית יכולה לאפשר לכם לקבל הצעות מתאימות ואוזן קשבת לצרכים המיוחדים שלכם. הפניה לסניפים המתאימים תוכלו לקבל מנציגי הקהילה או לפנות באמצעות חברת ייעוץ משכנתאות שמתמחה בלקוחות מהמגזר החרדי.

  ומה אם, אנו נדרשים להלוואה נוספת או שאנו לא עומדים בקריטריונים?

  הלוואות משכנתא לחרדים במימון גבוהה

  אחד המאפיינים של משכנתא למגזר החרדי היא הצורך במימון (מינוף) גבוה, זאת בשל הון נמוך יחסית שצוברים חרדים, ביחס לשאר האוכלוסייה בישראל ויכולת להחזר חודשי נמוך. הרבה פעמים מעבר לעזרה מבני המשפחה, ניתן ללוות מגופים בתוך הקהילה בצורת גמ"חים ועוד. מכיוון שהשכר במגזר החרדי לא משתנה באופן קיצוני וברוב המקרים נשאר אף זהה לאורך שנים, יש לבחור משכנתא נכונה ויציבה שלא תשתנה לעיתים תכופות ותשים את הלווים בסיכון.
  כמו כן, צריך להגיש לבנק את התיק בצורה מסודרת ולוודא התייחסות להכנסות כמו מלגות מכולל או שיעורי לימוד תורה בגינם מקבלים כסף אך אין הצהרה מוסדרת כמו תלוש שכר.

  חשוב לציין שבחירת חברת ייעוץ נכונה שמבינה את צורכי המגזר החרדי, יכולה להקל מאוד על התהליך ולהביא לקבלת אישור מהבנק לעסקה במהרה ובתנאים אופטימליים.

  משכנתא לחרדים עם מומחים

  יכולה בהחלט לעזור לכם למצוא עסקה טובה ובטוחה, תוך התייחסות לצרכים והיכולת שלכם בצורה נכונה. כך תוכלו להבטיח ברמה סבירה של אמינות שאכן תוכלו לפרוס את התשלומים בנוחות, תוך עמידה בהתחייבויות שלכם לאורך השנים.

  למידע נוסף על משכנתא למגזר החרדי, צלצלו עכשיו לתשואות פיננסים במספר 03-9477729 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   אנא השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה