לייעוץ חינם 24/7: 03-9477729

משכנתאות

מה ההבדל בין יועץ משכנתאות פרטי ל"יועץ" בנקאי?

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  מה ההבדל בין יועץ משכנתאות פרטי ל"יועץ" בנקאי?

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

  זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

  לבדיקת זכאותם למשכנתא לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  מעוניינים בלקיחת משכנתא? בואו להתייעץ איתנו!

  חתימה על משכנתא מצריכה מכם לדעת המון פרטים על מצבכם הכלכלי האישי, היכולות הפיננסיות שלכם בעתיד וכן אילו משכנתאות קיימות בשטח ומהי המשכנתא המתאימה ביותר ליכולות שלכם בהווה ובעתיד. בכדי לדעת את כל הדברים האלה תרצו להתייעץ עם יועץ משכנתאות, יועץ שעבודתו היא הכרת המשכנתאות הקיימות, הבנת הצרכים שלכם ויצירת מערך כלכלי מתאים עבור תשלומים קבועים במהלך השנים.

  פנייה אל יועץ משכנתאות גם היא מצריכה מחשבה מראש. האם ללכת על "יועץ" בנקאי או יועץ משכנתאות פרטי. אנחנו פה להסביר לכם מה ההבדל ביניהם

  "יועץ" בנקאי

  הוא בעצם נציג מכירת משכנתאות שעובד עבור הבנק. קחו בחשבון שעצה מיועץ בנקאי בהכרח תשרת בראש ובראשנה את אינטרס הבנק. גם אם הוא יסביר לכם בצורה המושלמת על המשכנתאות השונות וגם יראה לכם איזו משכנתא היא המתאימה ביותר לכם הוא לא המגן האישי שלכם, אלא של הבנק. 

  אין אנו אומרים שיועץ בנקאי ירמה אתכם בכדי להביא לבנק עסקה טובה יותֳר, אך הבנתו הכוללת יכולה להביא לכך שעמלת הבנק תהיה גבוהה יותר ממה שאתם רוצים או צריכים לשלם. חלק ניכר מהאוכלוסייה כבר נוכח לדעת שפניה באמצעות יועץ משכנתאות פרטי מביאה לתוצאה טובה אך מנגד עדיין קיימים לא מעט אנשים שאינם מבינים דבר בתחום המשכנתאות וסומכים על הבנק שלהם שידאג להם. במרבית המקרים זה מסתיים בצורה כלכלית לבנק ופחות ללקוח.

  יועץ משכנתאות פרטי

  כשמו כן הוא, יועץ משכנתאות, חיצוני מהבנק. יועצי משכנתאות שלא עובדים עבור הבנק אך עוסקים מדי יום בעבודת הייעוץ, כאשר האינטרס שלהם הוא הלקוח, בדיוק ההיפך מהבנק. קיימים יועצים רבים כדוגמה בחברת תשואות פיננסים שהיו במשך שנים במערכת הבנקאית ותפקדו כיועצי משכנתאות ובשלב מסוים החליטו לעזוב את המערכת הבנקאית ולעבור לשרת אך ורק את הלקוח. ייעוץ מול יועץ משכנתאות פרטי יכול להביא לכם תוצאות הרבה יותר טובות מאשר ייעוץ בנקאי מכיוון שמלחמת היועץ היא מציאת העסקה הטובה ביותר עבורכם. 

  הידע הרחב של יועץ משכנתאות פרטי לרוב נובע מעצם עבודתו בעבר בבנקים השונים והבנת עבודתם של הבנקים אל מול הלקוחות המבקשים מדי יום משכנתא. מכיוון שהבנקים מבקשים להבטיח לעצמם החזר ויהי מה, הדרישות שלהם לעתים יהיו קשות או מוגזמות ואדם מן השורה עלול להסכים להן רק בכדי לקבל את ההלוואה הנכספת שהוא כה צריך. יועץ משכנתאות יכול להראות לכם איך לנהל משא ומתן מול הבנק ולהביא את הסכם המשכנתא לנקודה הרצויה. 

  ליועצי משכנתאות ול"יועצים" בנקאיים קיים ידע רב בנוגע למשכנתאות ולו רק מפני שזה עיסוקם היומיומי. הידע שצברו במהלך השנים מסייע לבנקים ולאנשים פרטיים רבים ומביא אנשים רבים לאפשרות ממשית להקמת בית בישראל. שני היועצים יביאו אתכם בסופו של דבר אל נקודת החתימה, בהבנה רבה, אך אחד מהם ישיג עבורכם (ועבורכם בלבד) תוצאות טובות יותר.

  מה ההבדל בין יועץ משכנתאות פרטי ליועץ בנקאי

  לסיכום,

  חשוב מאוד לדעת את ההבדל בין יועץ משכנתאות ו"יועץ בנקאי", על תפקידם, יכולותיהם ובראש ובראשונה, היכן עומד האינטרס שלהם.

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   אנא השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה