לייעוץ חינם 24/7: 03-9477729

משכנתאות

האם כדאי לקחת משכנתא חוץ בנקאית?

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  האם כדאי לקחת משכנתא חוץ בנקאית?

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

  זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

  לבדיקת זכאותם למשכנתא לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  חושבים על משכנתא? חישבו על כל סוגי המשכנתא

  קיבלתם את ההחלטה לבקש מהבנק משכנתא. זהו הצעד הראשון לקראת הגשת הבקשה. מכאן הצעדים הם יותר מורכבים ואם אין לכם את כל המידע, אנחנו יכולים להבטיח שמהר מאוד תלכו לאיבוד. בדיקה מקדימה אצל יועצים פיננסיים, כאלה שלא שייכים לאף גוף פיננסי כזה או אחר, עשויה להיות הפתרון הניטרלי עבורכם.

   

  כאשר לבנקים יש את האינטרס להגן על עצמם ולהרוויח תוך כדי, אתם צריכים להיות בטוחים שמי שמייעץ לכם נמצא בצד שלכם

  לאחר שהחלטתם על לקיחת משכנתא, אתם צריכים לדעת מהיכן לקחת אותה והאם הבנק הוא המקור ממנו תקבלו את ההלוואה הזו. לבנקים ישנם פרמטרים לפיהם מתקבלת ההחלטה האם אתם זכאים לקבלת משכנתא או לא. ייעוץ פיננסי יכול להזהיר אתכם מפני דבר כזה ולהפנות אתכם ישירות לפתרון המשכנתא החוץ בנקאית.

  כאשר הבנק מסרב לתת משכנתא, לרוב זה לא יעיד דבר עליכם ועל העובדה שאתם אנשים אחראים המסוגלים לקבל על עצמם החזרי הלוואות. הבנקים השונים למודי חוויות לא נעימות בקרב לקוחות שקיבלו משכנתאות ובסופו של דבר מסיבות אלו ואחרות לא החזירו בזמן או אם בכלל. יחד עם זאת, זה ממש לא סוף העולם אם הבנק מסרב. אתם פשוט צריכים ללכת לדבר הטוב הבא.

  ישנם מקרים בהם משכנתא חוץ בנקאית תהיה הדבר הכדאי ביותר עבור המצב הפיננסי שלכם. למרות שההחזרים יהיו גדולים יותר, ייתכן והם יהיו נוחים יותר להחזר. על כן, הלוואה חוץ בנקאית תשאיר אתכם בשליטה מלאה על הסכומים המוחזרים בכל חודש גם אם זה למשך זמן ארוך יותר. כמו כן, הלוואה חוץ בנקאית יכולה לעזור לכם לסגור חובות מצטברים, לקבל סכום כסף עבור שיפוץ ועבור כל סיבה אחרת שקיימת לכם.

  בזמן שהבנק מבקש סיבה שחור על גבי לבן, בהלוואה חוץ בנקאית זה עובד אחרת. העיקר הוא מתן ההלוואה, מקור הסילוק ושלבי ההחזר שלה. כך, הלוואה חוץ בנקאית יכולה להיות בעבור סגירת תיקים בהוצאה לפועל, סגירת לאחר איחוד תיקים בהוצאה לפועל ועוד מגוון סיבות אשר הבנק לא ימהר לתת עבורם הלוואות כגודל הלוואת משכנתא.

  אם קיימת בכם השאלה מהי המשכנתא העדיפה עבורכם, זה בהחלט מחזיר אותנו לתחילת המאמר והנכונות לקבל ייעוץ פיננסי מחברת ייעוץ פיננסי. השאלה שאתם שואלים היא נכונה, האם ללכת לבנק או לבקש מגוף פיננסי חוץ בנקאי, אך אם אין בידכם את התשובה הברורה ביותר, קרוב לוודאי שתעשו לפחות טעות אחת בבחירת תמהיל המשכנתא שלכם.

  בלקיחת ייעוץ פיננסי עבור המשכנתא שלכם, תוכלו לדעת באופן בהיר מה מצבכם הפיננסי אל מול הבנקים השונים, האם אתם זכאים למשכנתא תוך בנקאית או האם כדאי לכם לפנות מראש אל עבר הגופים החוץ בנקאיים. תוכלו לקבל את המידע בגובה העיניים, במילים ברורות ובלי הלקסיקון הסבוך של עולם הפיננסים.

  לאחר שהבנתם את מעמדכם הכלכלי, תוכלו לגשת ולהרכיב את המשכנתא שלכם בהתאם לעצות היועצים הפיננסים ובהתאם למצבכם הכלכלי עכשיו ובעתיד. היועצים יוכלו להראות לכם את צפי התשלומים, את הריביות והאחוזים וכמובן מתי תסתיים הסאגה אחת ולתמיד.

  כשלא מכירים את העולם הפיננסי ובדרך כלל לבנק תיגשו אחת לשנה, אין כל צל של ספק שבשביל לעשות צעדים נכונים בחשבון הבנק שלכם, תרצו לקבל ייעוץ והכוונה. ממש כמו שאת הרכב שלכם לא תתקנו לבד אלא תלכו לאנשי מקצוע, אין כל שונה כאשר מדובר במשכנתא שלכם, הלא היא העתיד שלכם ומה שתעשו ממנו.

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   אנא השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה