לייעוץ חינם 24/7: 03-9477729

מיחזור משכנתא

משכנתאות

האם יש סיכון במחזור משכנתאות?

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  האם יש סיכון במחזור משכנתאות?

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

  זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

  לבדיקת זכאותם למשכנתא לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  חושבים על מחזור המשכנתא שלכם? בואו לשאול אותנו הכל על זה!

  כשמגיעים לתהייה האם כדאי למחזר את המשכנתא, חייבות לעלות לכם כמה שאלות. קודם כל, למה? האם אתם באמת צריכים למחזר את המשכנתא? האם מטרתכם להוזיל עלויות? אולי בכלל להוריד את ההחזרים החודשיים? אנשים רבים בוחרים למחזר את המשכנתא הנוכחית שלהם מכיוון שהם לא מצליחים לעמוד בהחזרים החודשיים או מצאו שיטת החזר טובה יותר שיכול לסייע להם להמשך הדרך.

  מחזור משכנתא – מהם הסיכונים?

  בעת מחזור משכנתא, אתם למעשה מחליפים את המשכנתא הנוכחית או חלק ממנה במשכנתא חדשה, המשכנתא יכולה להתקבל מאותו הבנק בו מתנהלת המשכנתא הקיימת תחת מחזור פנימי או לחילופין להתקבל מבנק אחר באמצעות מיחזור חיצוני והעברת החוב לבנק החדש. 

  הסיכונים הנקרים בדרך יכולים לבוא כבר בהתחלה כאשר היציאה שלכם מן המשכנתא הראשונה אינה לפי נקודות היציאה ממנה ולכן ייתכן ויהיה עליכם לשלם קנס שלעיתים יכול להיות גבוה במיוחד ויש לקחת נתון זה בחשבון בעת בדיקת כדאיות המיחזור. כמו כן, עליכם לבצע תחזית ובחינה של כמות הריביות ששולמה עד היום וסך הריבית שנותרה לתשלום, משמע, יש לבדוק את מיקומכם על לוח הסילוקין. ייתכן וריבית זולה יותר בהלוואה החדשה, לאו דווקא תהווה חיסכון.

  לעניין עמלת הפירעון המוקדם או הקנס כמו שרבים התרגלו לחשבון, נושא עמלת הפירעון מתבסס על הריביות הממוצעות בעת נטילת ההלוואה שלכם ביחס לריביות הממוצעות הסוררות כיום בשוק ובהתאם הבנק מבצע הערכת מצב האם עתיד להינזק מהפירעון המוקדם ובכמה. 

  מחזור משכנתא נעשה, לרוב, בכדי לסיים סאגת החזרים מסוימת שלא מתיישבת נכון עם ההכנסות החודשיות או לחילופין תנאי השוק השתפרו באופן משמעותי מהתנאים שהתקבלו בעת נטילת ההלוואה שלכם. קושי בהחזרים יכול להוביל לקשיים כלכליים נוספים שבשבילם מחזור המשכנתא קיים. האפשרות לקבל משכנתא חדשה בכדי לטרוף את הקלפים מחדש ולסדר את ההחזרים לפי היכולות הנוכחיות שלכם היא חיובית בהחלט. 

  אם אתם מרגישים שאתם צריכים לקבל עוד מידע על מחזור המשכנתא מכיוון שאתם לא מרוצים מהתמהיל הנוכחי או מההחזרים הנוכחיים, העצה הטובה ביותר היא להתייעץ עם יועץ משכנתאות פרטי. בעזרת ייעוץ משכנתאות תוכלו להבין יותר על מצבכם הקיים, מדוע אתם לא מתמודדים עם ההחזרים הנוכחיים ומה מחזור משכנתא יכול לעשות עבורכם. 

  באמצעות קבלת כל המידע על המשכנתא שלכם אתם יכולים להבין יותר לאיזו דרך לפנות, האם מחזור משכנתא הוא הדבר הנכון ביותר עבורכם וכן איך לבצע אותו ואיפה. יועץ משכנתאות יוכל להדריך אתכם לאורך כל דרך המחזור ולמצוא יחד אתכם את התוכנית המתאימה ביותר לשנים הבאות ולפי מה שאתם יכולים להחזיר. 

  יועץ מטעם הבנק הוא לא באמת יועץ, אלא איש מכירות בעל אינטרס, שבפועל לחלוטין נוגד את האינטרס שלכם. האינטרס הראשוני שלו טמון בבנק ולכן גם אם יציע לכם דבר שנשמע לכם לגיטימי, קחו בחשבון שקיים שם יתרון לבנק ולאו דווקא לכם. לכן, יעוץ משכנתאות פרטי עשוי לשנות לכם את כל התמונה ולטובתכם.

  האם יש סיכון במחזור משכנתאות

  לסיכום,

  קיימים סיכונים במחזור משכנתאות כמו שקיימים סיכונים בלקיחת משכנתא ראשונה. החוכמה היא לדעת לחשב אותם, לעבד אותם ולהבין האם מדובר בסיכון של ממש או סיכון שניתן לספוג.

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   אנא השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה