לייעוץ חינם 24/7: 03-9477729

מיחזור משכנתא

לא מאשרים לי משכנתא

סורבתם בבנק? אל תרימו ידיים. הפתרון שלכם נמצא כאן.

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  לא מאשרים לי משכנתא

  סורבתם בבנק? אל תרימו ידיים. הפתרון שלכם נמצא כאן.

  יש לנו פתרון בשבילך!

  תשואות פיננסים הינה החברה המובילה בתחומה ובעלת 95% הצלחה.
  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  למידע לחצו כאן

  או חייגו 039477729

  יש הפתעות בחיים והן לא תמיד נעימות.. מצאתי נכס שמוצא חן בעיני, אך לאחר שהגשתי בקשה, לא מאשרים לי משכנתא. כמעט מיותר לציין שמדובר באירוע מאד לא נעים המעורר מחשבות ולעיתים אף רגשות שליליים. עם זאת, חשוב להבין שאין מדובר בסוף פסוק ובהחלט יש מה לעשות בעניין.

  למה לא מאשרים לי משכנתא?

  עובדה ידועה היא שבנקים למשכנתאות רשאים לא לאשר הלוואות משכנתא, אך למזלנו יש אלטרנטיבות בשוק. הבנקים בוחנים בקשות למשכנתא דרך קריטריונים ברורים שנקבעו על ידי בנק ישראל וכן כחלק ממדיניות הבנק. לכן, יהיו סעיפים מסוימים שיפסלו אותי בבנק אחד ואילו במקום אחר אתקבל בשמחה, אך לא תמיד המצב כך ועלול להתעורר מצב של סירוב גורף מצד כל הבנקים אליהם פניתי.

  סיבות נפוצות לסירובי משכנתא:

  • היסטוריית אשראי בעייתית – אחד הדברים הראשונים שבודקים לפני שמאשרים כל הלוואה וגם משכנתא, היא היסטוריית האשראי של המבקשים. הבנק שולח שאילתא ל BDI לגבי דירוג האשראי ואם יש "כתם", יש מצב שלא יאשרו.
  • חסר הון עצמי – בכדי לרכוש נכס יש צורך בהון עצמי מינימלי של 25% לפחות מערך הנכס המבוקש. אי עמידה בדרישות ההון העצמי עלולה לפסול את הבקשה. חשוב לציין שעקרונית לא ניתן להשיג הון עצמי באמצעות הלוואה, שכן הבנק בודק לגבי העניין, גם כן.
  • יכולת החזר לא מספקת – בתהליך קבלת האישור העקרוני מבקש הבנק להציג את מקורות ההכנסה של הפונים. בשלב זה יש להראות תלושי משכורת, דוחות מס לעוסקים וכן מקורות נוספים הכוללים קצבאות, שכ"ד ועוד. כלל האצבע אומר – שליש להחזר ולא יותר מ40%. הבנק נוטה לא לאשר כאשר חוצים את הקו הזה וגם לנו לא תמיד כדאי לקחת הלוואה ולהשתעבד.
  • ענייני בריאות וגיל – עקרונית, הגיל המקסימלי לקבלת משכנתא עומד על 60. עם זאת, ניתן בהחלט לקבל משכנתא גם בגילאים מאוחרים יותר. לגבי בריאות, הדבר תלוי לגמרי ביכולת שלנו לקבל כיסוי ריסק (ביטוח בריאות) שכן ללא ביטוח ריסק לא ניתן לקבל משכנתא אלא אם כן התקבל לכך אישור מראש.

  פתרונות שונים למסורבים

  לא מאשרים לי משכנתא, מה עושים? אל תרימו ידיים, אנחנו כאן בשבילכם וכיוצאי המערכת הבנקאית יש לנו ארגז כלים מלא בפתרונות ייחודיים במיוחד עבורכם. חברתנו מתמחה בתיקים מורכבים מכל הבחינות.

  כיוון מעט שונה שכדאי לבחון במקביל, הוא לתקן את הליקוי שגרם לסירוב שבגינו לא מאשרים לי משכנתא. אם יש לי דירוג אשראי נמוך, יש לבצע פנייה באמצעות מומחה במטרה לשנות אותו, אם מדובר בעניין בריאותי, אפשר לברר אלטרנטיבות שונות בחברות ביטוח. כמו כן, ניתן לטפל גם במבנים עם הערת הזהרה וכן למצוא סניפי בנק ייעודיים עבור משכנתאות באזורי עימות, קיבוצים ועוד, על פי העניין.

  תשואות פיננסים בעלת ניסיון רב בליווי לקוחות מורכבים ומסורבי משכנתא. למידע נוסף על משכנתאות צלצלו אלינו עכשיו במספר 03-9477729 או השאירו פרטים ונחזור אליכם עם פתרונות יצירתיים.

  לבדיקת זכאות לחצו כאן

  או חייגו 039477729

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   או השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה