לייעוץ חינם 24/7: 03-9477729

משכנתאות

האם כדאי לקחת יועץ משכנתאות?

או השאירו פרטים ונשוב אליכם

  אנו מכבדים את הפרטיות שלך

  האם כדאי לקחת יועץ משכנתאות?

  תשואות פיננסים הינה חברה מובילה בתחום של ייעוץ משכנתאות, היועצים בחברה כיהנו בתפקידי מפתח בבנקים בתחום האשראי והמשכנתאות.

  אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.

  מעוניינים לרכוש נכס וזקוקים למשכנתא? מתעניינים במשכנתא לכל מטרה על נכס קיים? תנו למומחים שלנו לעזור לכם להגיע לתוצאה טובה יותר ובצורה קלה יותר.

  זקוקים לייצוג של יועץ משכנתאות? השאירו פרטיכם ונשמח ליצור קשר בהקדם.

  לבדיקת זכאותם למשכנתא לחצו כאן
  או חייגו 039477729

  למה לשבור את הראש? פנו ליועץ משכנתאות!

  אם אתם לפני לקיחת משכנתא, המידע שיש לכם על עולם המשכנתאות השונות הוא די דל ועליכם לקחת בחשבון שהבנק לא ייתן לכם כבר בפגישה הראשונה או בכלל את העסקה הטובה ביותר עבורכם. זמן שאינטרס הבנק לעשות את העסקה הטובה ביותר עבורו, האינטרס שלכם הוא לעשות את העסקה הטובה ביותר עבורכם. ייעוץ משכנתאות פרטי תהיה הבחירה הנכונה שלכם.

  למה כדאי לקחת יועץ משכנתאות בטרם לקיחת המשכנתא

  יעזור לכם לבאר את השטח

  הבנה טובה של מה קורה אצלכם בחשבון הבנק תהיה הדבר הראשון שתוכלו לעשות יחד עם יועץ המשכנתא שלכם. רוב האנשים יודעים כמה הם מכניסים בכל חודש, בערך כמה הם מוציאים בכל חודש ולא יודעים להגיד כלל האם הם ההכנסות שלהם מספיקות דיו בכדי לכסות את ההוצאות ולבטח החזרי משכנתא.

  לקיחת יועץ משכנתאות יכולה לספק לכם את התמונה הרחבה אותה אתם צריכים בכדי להבין כיצד צריכה להיראות המשכנתא שלכם ובאילו החזרים תוכלו לעמוד מדי חודש ועד לסיומה של המשכנתא אותה בחרתם.

   

  תקבלו הסבר רחב על מסלולי המשכנתא

  מאחר ועולם המשכנתאות הוא די סבוך ומשתנה בהתאם לחותמים, כך המשכנתא שלכם לא תיראה כמו משכנתא של חברים שלכם או מכרים אחרים. יועץ משכנתאות יוכל להסביר לכם מהי המשכנתא הנכונה עבורכם, למה דווקא זו ומהם ההחזרים בהם תוכלו לעמוד תוך שמירה והקפדה על ההוצאות החודשיות שלכם.

  ילווה אתכם בהתמקחות

  יועצי משכנתא רבים מייעצים ללקוחות לאחר שהיו בצדו השני של המתרס ועבדו בעבור הבנקים בהחתמה על משכנתאות או ייעוץ בנקאי ללקוחות הבנק. משעבר לצד הלקוחות, יכול יועץ המשכנתאות שלכם להסביר לכם כיצד הבנק עובד וכיצד ניתן להתמקח איתו עד לקבלת הסכם המשכנתא הרצוי.

  מעודכן ומכיר

  מכיוון שעולם המשכנתאות גם משתנה כל הזמן, יועץ משכנתאות יוכל להראות לכם את השינויים, להסביר לכם ולהביא אתכם למשכנתא הנכונה לזמן הנתון בו אתם מבקשים אותה. כמו כן, יועץ משכנתאות לרוב יכיר את עובדי הבנק והגופים השונים הקשורים לקבלת המשכנתא ויוכל לגרום לדברים לקרות בקלות, מהירות, יעילות ובעיקר בצורה זולה ומשתלמת עבורכם.

  לאחר שהבנתם למה כדאי לכם לקחת יועץ משכנתאות, חשוב שתדעו איזה יועץ משכנתאות כדאי לבחור. על כן, תרצו באמת לחפש את צוות היועצים שעבדו בעברם בבנקים ומכירים את עולם הבנקאות הישראלית מבפנים ומבחוץ.

  חפשו את היועץ בעל הוותק, שלקוחותיו הנוכחיים ולקוחות העבר שלו מרוצים מההתנהלות שלו ומעסקאות המשכנתא אותן השיג להם. יועצי משכנתאות שיודעים להתנהל בתוך עולם המשכנתאות המשתנה הם חשובים וייחודים ואתם לא רוצים לוותר עליהם בזמן שאתם תוהים על תכולת המשכנתא שלכם.

  אחרי הכל, זוהי המשכנתא שתלווה אתכם לשנים רבות ואם אתם רוצים לחתום בראש נקי ולב שקט, עשו זאת בליווי של יועץ משכנתאות מוביל.

  מעוניינים בייעוץ לגבי המשכנתא המתאימה לכם?

   התחילו עכשיו

   אנא השאירו פרטים ונשוב אליכם

    אנו מכבדים את הפרטיות שלך

    עודד ודיויד התותחים תודה מכל הלב על הסבלנות מקצועיות ומציאת פתרון מהיר ואטרקטיבי לבעיה. מומלץ בחום.
    מריאטה ליפקוביץ

    שיתופי פעולה